Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінекологи Одеси відгуки (Гінекологи Одеси відгуки)
Гінекологи Одеси відгуки
Гафі Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінекологи Одеси відгуки


Мені поставили діагноз кольпіт і призначили лікування, після лікування всі симптоми і болі збереглися. Порекомендуйте лікаря, який зможе розібратися з цим питанням і допомогти мені.
 
Алія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться в клініку "Лікаріум" там дуже грамотні лікарі. А гінеколог Лариса Євгенівна, чудовий фахівець, який допоможе вам розібратися з вашою хворобою.
 
Біка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Що я можу сказати про Ларису Євгенівну - прекрасний дамський лікар. Доброзичлива, чуйна, професіонал своєї справи. Мені Ларису Євгенівну порекомендували. І жодного разу я не пошкодувала, що звернулася до цього лікаря.
 
Senya Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар! Завдяки Ларисі Євгенівні закінчилися мої проблеми по-жіночому! Лікарка настільки уважна до дрібниць, що результат лікування перевершив усі мої очікування! Я не з тих, хто вірить у дива, але диво зі мною сталося! Вдячні лікарю за професіоналізм, терпіння, чіткі відповіді, допомогу і за підтримку...
 
Кат Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний жіночий лікар! Професіонал своєї справи. Звернулася до Ольги Міщенко в березні, всі аналізи погоджувала, нічого не нав'язувала. Установила правильний діагноз. Рекомендую!
 
Авая Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - прекрасний лікар і дуже хороша людина! Стояла у неї на обліку у зв'язку з вагітністю, вагітність була непроста, Лариса Євгенівна завжди все дохідливо роз'яснювала і підтримувала мене, для вагітної - це дуже важливо. Дуже грамотний фахівець і приємна людина, за наступним тільки до неї!
 
Ocean658 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Лариси Євгенівни! Раджу всім своїм подружкам! Вони теж у захваті!  Прекрасний лікар! Пояснює все доступною мовою, не нав'язує зайві процедури, все тільки по справі! Усім раджу!
 
Yasya Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалося ставлення до мене як до пацієнта, Лариса Євгенівна все пояснює доступною мовою. Якщо виявляються проблеми, відправляє відразу на аналізи. Результати пізніше детально розбирає на прийомі, якщо потрібно - призначає необхідне лікування. Спостерігаюся у Лариси Євгенівни, всім задоволена.
 
Зорельота Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з конкретним питанням. Найдивовижніше - вирішили його цього ж дня! Ольга Опанасівна подивилася мої аналізи, все розпитала, а після процедури дала потрібні поради. Я дуже вдячна доктору Міщенко за оперативність і якість прийому. Цей лікар дуже позитивна, світла людина.
 
Клава44 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, у якій клініці я можу знайти Ларису Євгенівну і як до неї записатися на прийом?  Ще цікавлять дані Ольги Опанасівни?
 
Біка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна та Ольга Опанасівна приймають у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60. Записатися можна за телефонами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Vilkaua Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже приємний лікар, не призначає здавати якусь нереальну кількість аналізів, рідко таке зустрінеш. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінекологи Одеси відгуки (Гінекологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: