Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса ціна (Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса ціна)
Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса ціна
ПетькаВ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса ціна


Моїй дружині потрібно пройти реабілітацію від алкоголізму в реабілітаційному центрі. Хочеться знайти недорогий і хороший центр. Якщо ви знаєте такий центр, напишіть.
 
АлікГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходив реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Вони найкращі. Допомогли назавжди забути про цю проблему. Тепер я веду здоровий спосіб життя. У мене тепер нове і щасливе життя. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
Іван3 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я залишився дуже задоволений реабілітаційним центром Діва. Я там пройшов реабілітацію від алкоголю. Я дуже радий, що за допомогою реабілітаційного центру Діва зміг взяти своє життя під контроль. Тепер я живу без алкоголю. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Центр працює на благодійний внески.
 
АллаІ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік пройшов реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Там йому допомогли позбутися цієї залежності. Тепер у його житті більше немає алкоголю. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Центр працює без такси, тільки на добровільних пожертвуваннях.
 
МаринкаС Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пройшла реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Мені змогли там допомогти позбутися алкоголізму. Величезна подяка реабілітаційному центру за нове життя. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вони найкращі. Центр працює на благодійній основі.
 
ОляМ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу вам порадити звернутися в реабілітаційний центр Діва. Там проходив реабілітацію мій брат. Відмінний центр і прекрасний персонал. Допомогли братові позбутися алкоголізму. Величезна подяка реабілітаційному центру Діва за допомогу.
 
ЛевЖ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина пройшла повний курс реабілітації від алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Найкращий центр. Допомогли дружині забути про цю жахливу проблему раз і назавжди. Я вам раджу звернутися по допомогу в реабілітаційний центр Діва. Центр працює за благодійні внески.
 
Міша5 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр - це Діва. Там працюють першокласні фахівці. Мені там допомогли забути про алкоголізм. Тепер у мене почалося нове життя, без алкоголю. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вам там допоможуть.
 
ОляЮ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр - це, звісно, Діва. Усі найкращі фахівці працюють у цьому центрі. Психологи проводять групові та індивідуальні заняття. Мені допомогли назавжди забути про алкоголь. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за допомогу і підтримку.
 
МашкаХ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Моєму чоловікові допомогли позбутися алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Це насправді найкращий центр. Психологи працюють на результат. Величезна подяка всьому колективу реабілітаційного центру Діва за неоціненну допомогу. Спасибі за нове і щасливе життя.
 
МіленаР Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу відправити свого брата на реабілітацію до реабілітаційного центру Діва. Упевнена, йому там допоможуть позбутися алкоголізму. Прошу вас написати всі дані центру. Дякую.
 
ПетькаВ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім велике спасибі за поради та допомогу. Звісно, дуже хочеться, щоб дружина потрапила на реабілітацію до реабілітаційного центру Діва. Напишіть, будь ласка, адресу і телефон центру. Чекаю.
 
Іван3 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Нагадую, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Центр Діва знаходиться в місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. У центрі директор - Ігор Коваленко. Телефон 0976800008. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса ціна (Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: