Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса центр (Невропатолог Одеса центр)
Невропатолог Одеса центр
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Одеса центр


Всім здрастуйте, шукаю допомоги, може знаєте хорошого невропатолога, який приймає в центрі.  Залиште рекомендації. Порадьте контакти кращого фахівця виходячи з досвіду або відгуків своїх знайомих і близьких.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі я не знайшла досвідченого лікаря. У тому випадку, коли хтось порекомендує, піду на прийом.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід із некомпетентним неврологом Макаренко О.Г. був жахливим. Вона не тільки не зуміла правильно діагностувати мою проблему, а й запропонувала невідповідне лікування. Я дуже розчарований і не рекомендую її нікому.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Не варто витрачати час і гроші на некваліфікованого невролога Швальова, якого я відвідав. Він не мав достатніх знань і досвіду, щоб ефективно допомогти мені з моїми проблемами. Краще звернутися до більш компетентного лікаря, який дійсно піклується про своїх пацієнтів.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Калюжна - лікар, який впорається з будь-якою хворобою! Звернулася з болями в спині. З якостей можу відзначити високий професіоналізм лікаря. Дуже сподобалося все: ставлення лікаря і ретельність обстеження, і супровід пацієнта під час терапії до одужання. Відмінний, грамотний лікар! Фахівець! Цей той випадок, коли лікар дійсно допомагає!
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був на межі відчаю через міжхребцеву грижу і болі в шиї. Але зустріч із Патрашкою Катериною Вікторівною змінила все. Її експертиза і теплий підхід дали мені нову надію на одужання.
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна - це чарівник у світі медицини. Вона не тільки вилікувала мої неврологічні проблеми, а й подарувала мені нове життя без страху перед болями й обмежень у русі.
 
Margarita27 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як записатися до лікаря Калюжної та Патрашка?
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум, вул. Генуезької, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже розчарований у некомпетентному неврологу Лавровій, якого я відвідав. Вона не тільки виявила небажання вислухати мене, а й запропонувала неправильне лікування, яке тільки посилило мої проблеми. Я настійно рекомендую уникати її і звернутися до кваліфікованого фахівця.
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за рекомендації, до найкращих лікарів в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса центр (Невропатолог Одеса центр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: