Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте дорослого нейропсихолога Одеса (Порекомендуйте дорослого нейропсихолога Одеса)
Порекомендуйте дорослого нейропсихолога Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте дорослого нейропсихолога Одеса


Добрий день! У моїх знайомих виникла раптова життєва ситуація. Потрібна консультація досвідченого нейропсихолога, порадьте, будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також цікаво почути про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не вдалося домогтися.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавенько дізнатися про досвідченого фахівця, який тепер з'явився у нас в Одесі. У випадку, якщо порекомендуєте, обов'язково запишуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я виявила таких доків - це Ян Козлов і Тетяна Гончарова. Чудові професіонали своєї справи, рекомендую до них звернутися, вони справді сприяють у врегулюванні складних проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - Надзвичайно розумна і досвідчена в життєвому та професійному плані жінка. Розмовляти з нею цікаво, приємно та корисно. Для мене важливо, що психолог не нав'язувала свою точку зору та шанобливо поводилася. Її я можу рекомендувати!
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович блискуче, професійно, дбайливо і чуйно провів мене дорогою з дитинства в реальність, допоміг зрозуміти, що світ у мені, і все в моїх руках.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова - чудовий фахівець, який знає свою справу, може допомогти знайти вихід із будь-якої ситуації, дуже душевна людина, щиро бажає допомогти.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
До Яна Леонідовича потрапила в той самий момент, коли здавалося, що простіше вийти у вікно. Збиралася дуже довго і вдячна долі, що все-таки зібралася. Після першої консультації з'явилося бажання жити і боротися за щасливе життя. Якщо ви все ще сумніваєтеся, ризикніть, і ви побачите яке життя насправді прекрасне.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна відкрила очі на ті речі, які здавалися й не надто важливими, але вони відігравали роль у становленні мене як особистості. Важливий момент - все йде з дитинства, все так і є. Роботи, звісно, ще багато, не все одразу, але я відчуваю як стало легше дихати і рухатися.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Після сеансів життя розділилося на до і після. Ян Козлов допоміг мені пропрацювати дитячі проблеми з батьком. Я не знаю, як це працює, що після курсу в мене минув біль у спині. Я стала дихати на повні груди, усередині з'явилася гармонія із собою і своїми думками. Рекомендую, від усієї душі. Ян Леонідович - справжній професіонал своєї справи!
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу потрапити до цих фахівців, можете залишити їхню контактну інформацію.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці "Лікаріум", записатися до неї можете за контактним телефоном - 093 572 73 87.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте дорослого нейропсихолога Одеса (Порекомендуйте дорослого нейропсихолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: