Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса центр (Фітотерапевт Одеса центр)
Фітотерапевт Одеса центр
КаKelly Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса центр
 


Доброго дня! Шукаю рекомендації щодо фітотерапевта, здатного допомогти з головними болями. Хтось тут лікувався таким чином? Розкажіть і порадьте до кого краще звернутися?
 
WendyН Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
КаKellу, я дотримувався порад фітотерапевта протягом кількох місяців, але мої проблеми не тільки не поліпшилися, а й погіршилися. Може вам пощастить і ви знайдете грамотного фахівця.
 
Batty Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин фітотерапевта мої симптоми тільки посилилися. Він не тільки не допоміг, а й нашкодив моєму здоров'ю.
 
valentine21 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю! Я просто не можу не поділитися своїм досвідом із фітотерапевтом Світланою Володимирівною Горєвою. Вона змінила моє життя, допомогла мені позбутися мігрені, яка мучила мене роками.
 
Дубінін Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, valentine21. Я звернувся до Світлани з проблемами із суглобами, і її рецепти на основі трав і комплексне лікування дали неймовірні результати.
 
Астахов Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у Світлани Володимирівни з хронічними проблемами травлення. Її рекомендації щодо трав'яних чаїв і зміни дієти змінили моє життя на краще.
 
Ісидор1999 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
І в мене були неврологічні проблеми. Світлана Володимирівна допомогла мені впоратися з безсонням і тривожністю через фітотерапію та рекомендації щодо стилю життя.
 
Денисов Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Її підхід до лікування унікальний. Я прийшла до неї з проблемами зі шкірою, і вона запропонувала мені індивідуальні рецепти мазей і компресів, які зробили чудеса.
 
Ільнур Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден, Денисов. Я також звернувся до неї з проблемами зі шкірою, і результати були вражаючими. Вона дійсно піклується про своїх пацієнтів.
 
Барсукова Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається, як Світлана Володимирівна знаходить баланс між природними методами і сучасною медициною. Це робить її лікування ще більш ефективним.
 
Єрмак Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Я порекомендував Світлану Володимирівну моїм друзям і родині, і вони теж були вражені результатами її фітотерапії. Це справді унікальний фахівець.
 
Вікентій Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи є можливість записатися на прийом до фітотерапевта Горєвої С.В. найближчим часом?
 
valentine21 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна гарантує вам якісні консультації онлайн найближчим часом. Номер для зв'язку - 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса центр (Фітотерапевт Одеса центр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: