Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Котовськ (Гінеколог Котовськ)
Гінеколог Котовськ
Шарлотта Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Котовськ


Не можу виносити дитину, ношу 2-3 місяці і викидень. Спостерігалася в Котовську, але гінеколог не зміг запобігти викидню. Хочу перед черговою вагітністю обстежитися і проконсультуватися з кваліфікованим лікарем в Одесі. До якого лікаря мені краще звернутися?
 
Kino54 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була така сама проблема, я не могла виносити дитину, з цією проблемою мені допомогла впоратися Лихачова Лариса Євгенівна - чудова лікарка, яка досконало розбирається в проблемі пацієнта.
 
Dodo1 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалося!  Лариса Євгенівна - професіонал своєї справи, чуйна і делікатна. Після здачі аналізів дала докладну, розгорнуту відповідь по кожному результату. Намітили подальші кроки, все чітко, без води і по справі! Рекомендую!
 
Milkovsky Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - той лікар, кого я шукала довгі роки. Сумлінна, добра і досвідчена у своїй справі лікарка. Зайвих аналізів мені не призначила, з першого прийому визначила діагноз і призначила лікування. Щоб ви розуміли, я 4 роки ходила по лікарях із запитаннями, на які вони не могли дати чіткої відповіді і висмоктували з мене всі гроші.
 
Kiskis Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Перший раз потрапила на прийом до лікаря Ліхачової за рекомендацією подруги. Дуже задоволена, що нарешті знайшла "свого" лікаря! Лариса Євгенівна - професіонал з великої літери, при цьому дуже чуйна, уважна, делікатна, чуйна людина! Вона з першого прийому знайшла причину, через яку я 2 роки бігала по лікарях, а вони розводили руками і не могли поставити діагноз. Призначила курс лікування, і він уже приносить свої плоди!
 
Cristal Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалося, що не було ніяких нав'язування додаткових послуг або аналізів, мене це дуже порадувало. Мені було дуже приємно, що лікар щиро хвилюється за своїх пацієнтів. Я всім рекомендую Ларису Євгенівну, як фахівця найвищого рівня, кажу це на власному досвіді!
 
Vilkaua Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна абсолютно приголомшливий лікар! У неї колосальний досвід, прекрасний і грамотний підхід до пацієнтів. Завжди всі аналізи й обстеження лікар призначає грамотно, нічого зайвого. На прийом завжди йду із задоволенням!
 
Barbara0 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де можна знайти Лихачову Л.Є. або Міщенко О.А.?
 
Kiskis Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60.
 
Zinulya Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу записатися на прийом?
 
Vilkaua Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось номери телефонів: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Olesya8 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - людина, якій починаєш довіряти з першої хвилини знайомства. Відповідальний підхід до роботи, трепетне ставлення до пацієнта. Професіонал з величезної літери!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Котовськ (Гінеколог Котовськ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: