Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте дорослого психоаналітика Одеса (Порекомендуйте дорослого психоаналітика Одеса)
Порекомендуйте дорослого психоаналітика Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте дорослого психоаналітика Одеса


Добрий день! У моєї доньки виникла несподівана складна ситуація. Потрібна консультація кваліфікованого психоаналітика, порадьте, будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже цікаво дізнатися про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату був нульовий.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово почути про досвідченого фахівця, який нарешті з'явився у нас у місті. Може, якщо порадите, обов'язково звернуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вишукала таких професіоналів - це Козлов Я.Л. і Гончарова Т.С.. Чудові майстри своєї справи, рекомендую в них лікуватися, вони справді допомагають у вирішенні складних проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Тетяни Сергіївни від безвиході, після зради чоловіка рік перебувала в стані глибокої депресії. Контакт було налагоджено з перших хвилин спілкування, до вирішення проблем підходить дуже делікатно, нічого не нав'язує, допомагає поглянути на ситуацію з інших боків. Після 3 прийому захотілося жити, душевний стан вийшов на новий рівень, з'явилося нове відчуття своєї цінності. Однозначно рекомендую Тетяну Сергіївну!
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшов після зради дружини, емоційно був нестабільний, перепади в настрої. У процесі лікування емоційна складова стабілізувалася, усвідомив багато чого про себе, чого раніше й не підозрював. Ян Леонідович дуже уважна і чуйна людина, йому хочеться довіритися. Він "змусив" мене подивитися на багато речей збоку.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшов до Тетяни Сергіївни з тривожним розладом, думками про суїцид і моторошною апатією. Після кожного заняття мені ставало краще, тривожні та суїцидальні думки стали зникати. Тетяна Сергіївна допомагає краще розібратися в проблемі, показує і розповідає техніки, пояснює, з чим пов'язаний такий стан і як з ним справлятися. Раджу.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу сказати, що після роботи з Яном Леонідовичем я стала краще розуміти себе, прислухатися, з'явилася впевненість у собі, припинилися перепади настрою. Мій психологічний стан, який, як мені здавалося, не піддається лікуванню і в якому я жила багато років, змінився докорінно завдяки Козлову Я.Л.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходжу терапію у Тетяни Сергіївни, дуже приємна жінка, одразу викликала довіру, а це дуже важливо, після кожного сеансу стає так легко на душі, життя починає грати новими фарбами, з'являються сили йти далі. Якщо порівнювати мене до терапії і зараз, це 2 різні людини, я стала менш тривожною, більш спокійною, навчилася справлятися з емоціями і далі працюю над собою.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Працюючи з Яном Леонідовичем, я відчуваю довіру до нього як до фахівця, відчуваю безпечний простір на наших зустрічах, відчуваю, що моє життя стає кращим, хоча логічно не можу пояснити, "як це працює", бо, здавалося б, ми просто сидимо і розмовляємо.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу записатися, можете залишити контактні дані цих фахівців.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян приймає в клініці "Лікаріум", записатися до неї можете за контактним телефоном - 093 572 73 87.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, вотсап - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте дорослого психоаналітика Одеса (Порекомендуйте дорослого психоаналітика Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: