Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращі стоматологи ортопеди Одеси (Найкращі стоматологи ортопеди Одеси)
Найкращі стоматологи ортопеди Одеси
1Tamarochka5 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі стоматологи ортопеди Одеси


Привіт усім!

Я шукаю хорошого стоматолога-ортопеда і хотів би звернутися за порадою до вас, шановні форумчани. У мене виникла потреба в консультації та лікуванні в галузі протезування. Якщо в когось є досвід роботи з певним стоматологом-ортопедом, який виявив високий професіоналізм і дав хороші результати в цій галузі, буду вдячний за будь-яку інформацію.
 
55Charlie Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу вас попередити, що розчарований роботою Бобильова О.О. Його некомпетентність просто вражає. Протез, який він зробив, був занадто великим і сильно тиснув на ясна, викликаючи постійний дискомфорт. Крім того, протез почав тріскатися незабаром після встановлення.
 
Alinka44 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж не рекомендую звертатися до цього стоматолога-протезиста! Він не тільки погано працює, а й не дотримується сучасних стандартів якості. Мій протез був погано відполірований, залишаючи гострі краї, які пошкодили мою слизову оболонку.
 
Vasilina Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Жахливе обслуговування від стоматолога-протезиста Анісімова М.В.! Він був грубий і неповажний до мене як пацієнта. Коли я поскаржився на погану посадку протеза, він лише знизав плечима і відмахнувся, не бажаючи вирішувати проблему.
 
Тейлор Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до Дизика Є.О. після розчарування в роботі стоматолога Гончарука С.В., і це було найкраще рішення. Євген Анатолійович проявив високий рівень уваги до деталей і ретельно проконсультував мене щодо всіх можливих варіантів лікування. Мої нові протези мають набагато кращий вигляд і почуваються набагато краще, ніж у попереднього фахівця.
 
Броніслава Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Євген Анатолійович - неперевершений стоматолог-протезист! Порівняно з іншими фахівцями, його професіоналізм і талант просто вищі за всякі похвали. Процедура протезування пройшла набагато краще, ніж у Бобильова О.О., і результат вийшов набагато естетичнішим і комфортнішим.
 
Людвіг Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - найтурботливіший стоматолог-протезист, якого я зустрічав. Порівнюючи його з іншими фахівцями, можна сказати, що він володіє рідкісною якістю - щирим інтересом до благополуччя своїх пацієнтів. Він ретельно пояснив усі етапи моєї процедури протезування і завжди підтримував мене протягом усього лікування.
 
ФомаІванов Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович просто вирізняється з-поміж інших стоматологів-протезистів своєю професійною компетенцією та технічною майстерністю. У мене був досвід роботи з кількома фахівцями, але тільки Євген Анатолійович зміг розв'язати мої складні проблеми із зубами безболісно і бездоганно.
 
Ніла Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи Євгена Анатолійовича з іншими стоматологами-протезистами, можна впевнено сказати, що він володіє винятковою делікатністю і розумінням потреб пацієнтів. Він дав мені відчуття, що я - його головний пріоритет, і присвятив достатньо часу, щоб зробити протезування максимально комфортним і успішним.
 
Митька Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це золота середина між професіоналізмом і людяністю. На відміну від інших стоматологів-протезистів, він перебуває в рівновазі між суворою точністю в роботі та турботою про пацієнтів. Результат протезування говорить сам за себе - це високоякісна робота.
 
Eremeeva Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, якщо вам не важко, залиште контакти Євгена Анатолійовича.
 
ФомаІванов Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович приймає в клініці Тріодент на Старобазарному сквері 3, контактний телефон - 0677003055.
 
Еузебіо Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - видатний стоматолог-протезист. Він працює з величезною увагою до деталей і прагненням досягти найкращих результатів. Я дуже радий, що обрав його для протезування, і настійно рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращі стоматологи ортопеди Одеси (Найкращі стоматологи ортопеди Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: