Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса відгуки (Стоматолог Одеса відгуки)
Стоматолог Одеса відгуки
Java Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Одеса відгуки
 


Вітаю! Який стоматолог в Одесі вас вразив своїм професіоналізмом і якістю обслуговування?
 
Aurora66 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустрічала різних стоматологів, але якість їхньої роботи мене не задовольнила.
 
Nataliiia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я досі не можу знайти кваліфікованого стоматолога, який би вирішив мої стоматологічні проблеми.
 
андрона Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені вдалося знайти дивовижного стоматолога, який успішно розв'язав усі мої проблеми, ставлячись до них із розумінням і професіоналізмом, і використовував високоякісні матеріали.
 
іррма Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи не могли б ви розповісти мені, хто був цим чудовим стоматологом, з яким у вас був такий позитивний досвід?
 
Еліс Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Я безмірно вдячний Євгену Анатолійовичу за його професіоналізм і турботу. Він дійсно виділяється серед інших стоматологів, і я з упевненістю рекомендую його всім своїм друзям і знайомим.
 
Конвалія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування стоматолога Євгена Анатолійовича Дизика залишило мене в повному захваті! Він не тільки провів лікування акуратно і якісно, а й детально роз'яснив мені кожен етап процесу. Його рекомендації були вельми корисними і дали змогу вибрати оптимальний варіант лікування.
 
Беніта Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я зіткнулася з проблемою лікування зубів, у мене не було сумнівів у тому, до кого звернутися - Євген Анатолійович Дизик зробив неймовірну роботу, відновивши мою посмішку. Він знайшов оптимальне рішення і впорався із завданням на найвищому рівні. Дякую йому за це!
 
Коллі Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вражений рівнем професіоналізму Дізіка Є.О. Лікар має глибокий досвід і володіє сучасними методами, які зробили мої зуби не тільки красивими, але й комфортними.
 
Бану Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Дизик не тільки проявив упевненість і досвід, а й показав справжнє прагнення до того, щоб допомогти мені зберегти мої зуби і забезпечити максимально якісне лікування.
 
Калі Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи маєте ви контактні дані Дизика Євгена Анатолійовича, поділіться, будь ласка?
 
Конвалія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Для запису на прийом до Дизика Євгена Анатолійовича, зв'яжіться з ним за номером 0677003055.
 
Кирьяна Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я маю вам сказати, що ваша порада відвідати доктора Дізіка змінила моє життя. Дякую за це!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса відгуки (Стоматолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: