Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтологи Одеси відгуки (Дієтологи Одеси відгуки)
Дієтологи Одеси відгуки
Цветана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтологи Одеси відгуки


Дівчата, підкажіть лікаря-дієтолога, з яким можна реально схуднути, а не потрапити на розлучення.
 
Valentina7 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна допомогла мені скинути вагу, яку я не могла скинути протягом 3-х років. На момент звернення моя вага була 71 кг, після курсу я скинула 9 кг.  Я стала і далі харчуватися за системою доктора Кузьмінової і скинула ще 6 кг.  На даний момент моя вага 56 кг і це не межа. Катерина Валеріївна дуже приємний, ввічливий і чуйний лікар. Я дуже рада, що звернулася до цього лікаря і зараз всім її рекомендую!
 
stassya Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки чималим зусиллям з боку Катерини Валеріївни, я досягла великих успіхів у боротьбі з ненависними зайвими кілограмами. Всього за один курс (2 місяці) я скинула 15 кг, при цьому значно поліпшивши свої фізичні показники. Під чуйним контролем з боку лікаря, я придбала прекрасну форму тіла і відмінне самопочуття.  Рекомендую!
 
tatyannaa Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна - чудовий лікар. Майстер своєї справи. Коли я звернулася до неї, моя вага була 94 кг, при зрості 164 см.  Катерина Валеріївна розписала курс дієти індивідуальної для мене.  І дуже швидко я побачила результат. За курс я скинула 10 кг, і зупинятися, звичайно ж, не збираюся. Робота з Катериною Валеріївною приносить величезне задоволення. Раджу всім, хто страждає зайвою вагою звертатися до Катерини Валеріївни!
 
margarett2 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Насамперед, я вдячний Катерині Валеріївні та відзначаю її, як фахівця вищого класу! Прийшов до неї з вагою 116 кг за зросту 178 см. Лише через один курс, моя вага становила 82 кг. Вона змінила моє життя на краще.
 
АліNa Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна воістину справжній знавець своєї справи. Мені довелося помандрувати по багатьох дієтологах: Литвиновій Т. М., Степанюк О. А., Бровко Д. А., але єдиний, хто заглибився в суть проблеми, це була Катерина Валеріївна. Вона мені дуже допомогла. Її відмінна риса в тому, що вона завжди докопається до суті проблеми і готова боротися до її вирішення.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна - чудовий лікар. Грамотна, розуміюча, ввічлива і навіть з прекрасним почуттям гумору. Я дуже рада, що одного разу мені саме її порадили, Катерина Валеріївна мені дуже допомогла.
 
Zhanna072 Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Склала доступне меню, дала багато цінних порад і, що найважливіше для нас. Дуже вдячні Катерині Решетник - допомогла впоратися з проблемою. До знайомства з цією лікаркою ми відвідали багато фахівців у галузі дієтології - Дерев'янко, Скокар, Самойленкко, але хочу сказати, що всі давали загальні рекомендації і ніхто не вникав у глиб проблеми! Це найкращий фахівець нашого міста!
 
tangerine11 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалося ставлення Катерини Валеріївни до мене. Не могла схуднути, набрала велику вагу, в результаті лікування і дієт рекомендованих Катериною Валеріївною, значно схудла. Я щаслива. Усім рекомендую. Прекрасна лікарка і людина!
 
Gala37 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати дані Катерини Кузьмінової та Решетник Катерини?  Чи консультують вони дистанційно?
 
stassya Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
0931536900 - Катерина Валеріївна, також можете проконсультуватися з нею онлайн.
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер.
 
shevchuk5 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була проблема із зайвою вагою, огляд, конкретні рекомендації, спостереження і результат не змусив себе довго чекати. Кілограми випаровуються самі собою, просто чудеса творяться. З упевненістю можу рекомендувати Катерину Валеріївну, оскільки із зайвою вагою зникли й інші проблеми зі здоров'ям.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтологи Одеси відгуки (Дієтологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: