Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Світлана Володимирівна Горєва відгуки (Світлана Володимирівна Горєва відгуки)
Світлана Володимирівна Горєва відгуки
galla44 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна Горєва відгуки
 


Здраствуйте! Цікавить грамотний фітотерапевт, рекомендують Горєву Світлану Володимирівну. Які рекомендації можете дати про цього фахівця.
 
Jenny77 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені довелося працювати зі Світланою Володимирівною. Вона не тільки професіонал у своїй галузі, а й справжній ентузіаст натурального здоров'я. Її знання про рослини та їхні лікувальні властивості вражають, і вона завжди готова поділитися своїми знаннями з пацієнтами.
 
Lyona56 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустріч із Тетяною Володимирівною стала для мене справжнім проривом в управлінні моїм здоров'ям. Вона прислухається до моїх проблем і пропонує індивідуальний підхід до лікування. Її рекомендації щодо використання певних трав і рослин виявилися дуже ефективними, і я відчуваю значне поліпшення свого загального благополуччя.
 
Єфросинія Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна не тільки допомогла мені знайти правильні трави для моїх проблем зі здоров'ям, а й навчила мене розуміти взаємодію між рослинами і моїм організмом. Я тепер усвідомлюю, які рослини можуть підтримувати моє здоров'я і як правильно використовувати їх у своєму повсякденному житті.
 
Серафима Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був вражений професіоналізмом і увагою до деталей фітотерапевта Горєвої. Вона провела ґрунтовне дослідження мого стану здоров'я і зробила персоналізований план лікування з використанням різноманітних трав і рослин. Її підхід був всебічним і включав не тільки фізичне, а й емоційне та духовне благополуччя.
 
дила Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота з Горєвою Світланою стала справжнім путівником до природних ресурсів здоров'я. Вона надихнула мене і вчила використовувати міць рослин для підтримки мого організму. Її турбота та емпатія допомогли мені подолати безліч здорових проблем і досягти нового рівня благополуччя.
 
Барбара789 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Горєва С.В., з яким я працював, виявила глибоке розуміння моїх індивідуальних потреб і забезпечила мені персоналізований план лікування. Вона була доступна для консультацій і завжди готова відповісти на мої запитання. Завдяки її досвіду і турботі, я зміг знайти баланс і гармонію у своєму здоров'ї.
 
Азарій Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна - чудовий фітотерапевт, який володіє глибокими знаннями в галузі фітотерапії. Вона провела ретельний аналіз моїх проблем і склала персоналізований план лікування, заснований на використанні різних трав і рослин. З її допомогою, я відчув значне поліпшення свого здоров'я і благополуччя. Рекомендую Світлану Володимирівну] всім, хто шукає натуральні та ефективні методи лікування.
 
Ліліана Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволений результатами роботи зі Світланою Горєвою. Вона проявила глибоке розуміння моїх проблем і запропонувала мені індивідуальний підхід, використовуючи фітотерапію. Завдяки її рекомендаціям і трав'яним препаратам, мої симптоми значно зменшилися, і я відчув значне поліпшення.
 
sunset24 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна допомогла мені впоратися з хронічною проблемою за допомогою трав'яних препаратів і рекомендацій щодо харчування. Вона була дуже терплячою і підтримувала мене на кожному етапі лікування. З її допомогою я відчув реальне поліпшення свого здоров'я і якості життя.
 
Nino0o Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, поділіться контактами Світлани Володимирівни.
 
дила Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна під час війни виїхала за кордон, консультує тільки онлайн за номером телефону - +380934389010.
 
Майя1976 Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Горєва - професіонал у своїй царині, і я рекомендую його всім, хто шукає натуральні підходи до лікування і підтримки здоров'я.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Світлана Володимирівна Горєва відгуки (Світлана Володимирівна Горєва відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: