Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса вартість (Гінеколог Одеса вартість)
Гінеколог Одеса вартість
Ребекка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса вартість


Дівчатка, підкажіть будь ласка хорошого гінеколога для дорослих в Одесі, який не виписує противірусні свічки тощо. Потрібна доказова медицина.
 
Yasya Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу звернутися до Міщенко Ольги Опанасівни в клініку Лікаріум. Хороший чуйний лікар, дійсно небайдужий професіонал. Допомагає не вперше, за що дуже вдячна і готова рекомендувати її всім.
 
Аризона Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Це дійсно лікар з великої літери і прекрасна людина! Всім дівчатам і жінкам рекомендую звертатися до Ольги Опанасівни!!! Дуже вдячна їй за проведене лікування!!!
 
Zinulya Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки цьому прекрасному лікарю, 2 роки тому в нашої сім'ї з'явилася донечка Ганнуся. Я дуже вдячна їй і щаслива. Рекомендую і Вам дівчата, жінки прийти і придбати своє щастя разом з Ольгою Опанасівною!!! Успіх гарантований!!!!
 
Rose9 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець. Я переходила свого часу до десятків гінекологів - були проблеми з гормонами. Відтоді, як потрапила до Ольги Опанасівни, ось уже років сім ходжу тільки до неї. Народила доньку, вилікувала всі свої проблеми. Дуже рекомендую!
 
АліNa Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви забули тут згадати ще одного талановитого гінеколога, який працює в цій клініці, - це Лихачова Лариса Євгенівна. Чудовий лікар, який не призначає непотрібного лікування! Все чітко і зрозуміло. Будь-яке лікування розписує - пояснює якщо потрібно.
 
Малта Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви маєте рацію за Ларису Євгенівну, мені тепер не важливо, в якій клініці вона працює - я її знайду скрізь! Рекомендація на 100%!
 
3Дарья3 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший гінеколог! Дівчата, якщо шукаєте гінеколога, йдіть до Лариси Євгенівни!
 
Лігія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю Ларису Євгенівну не один рік, як дуже уважну, чуйну людину, надзвичайно компетентного, відповідального лікаря. Лікування - доступне, ефективне. Спілкування з нею - завжди приємне, змістовне.
 
Денна Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Приємна лікарка, максимальна увага до пацієнта, докладні пояснення та відповіді на запитання. Консультацією та оглядом задоволена. Міщенко Ольга Опанасівна - фахівець у своїй справі.
 
Береслава Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Лихачовій Ларисі Євгенівні за успішне лікування патології шийки матки. Перед процедурами лікар завжди дохідливо пояснювала всі нюанси, відповідала на всі мої запитання зрозумілою мовою. Рекомендую, дуже розумний фахівець!
 
gorgia67 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивлюся в цій клініці працюють хороші гінекологи, розкажіть, де вона знаходиться і як записатися?
 
Лігія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка Лікаріум розташована на Генуезькій 1/2, записатися в неї можете за телефонами - (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса вартість (Гінеколог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: