Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Досвідчений андролог в Одесі (Досвідчений андролог в Одесі)
Досвідчений андролог в Одесі
Krokodil1 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчений андролог в Одесі


Добрий день! Порекомендуйте кваліфікованого андролога, який може безперечно допомогти одужати, а не погіршити становище. Хочеться почути про тих лікарів, у яких ви лікувалися або знаєте за порадами колег-знайомих.
 
romanovich Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені причому цікаво дізнатися про такого професіонала, а то я ще в пошуку. Якщо ви стикалися з таким лікарем, дайте пораду, до кого краще піти, щоб досягти позитивного результату.
 
Айлін Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з чоловіком у безрезультатному пошуку досвідченого лікаря. Якщо хтось натрапляв на такого фахівця, дайте пораду, до кого краще прямувати.
 
Бєляєва1993 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 165
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла такого андролога-уролога - це Колосов Олександр Миколайович, чудовий лікар, єдиний у своєму напрямку. Мені допоміг вилікувати запалення сечового міхура. Можу його вам радити!
 
Ясміна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла допомогу в особі лікаря Колосова О.М. він зміг на основі моїх досліджень призначити відмінне лікування, яке призвело до приголомшливого успіху!
 
Христина20 Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно, я дуже вдячна Олександру Миколайовичу Колосову, він єдиний в Одесі, який на практиці допоміг мені вилікувати нефрит.
 
Волкова Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена роботою уролога Колосова А., це грамотний фахівець. Він досконально знає свою роботу. Раджу його всім, хто хоче зміцнити здоров'я.
 
Guzel Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться проконсультуватися з Колосовим Олександром Миколайовичем, вкажіть його дані?
 
МарьяКо Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович приймає в МКЛ №10 на Малиновського 61, особистий телефон - 0967424737.
 
Allright Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар повинен не тільки бути професіоналом, а й бути людиною, яка піклується, розуміє і співчуває, цими якостями володіє Олександр Миколайович. Відчуваються його знання, які застосовує на практиці.
 
Daniyar1991 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм О.М. Колосова відчувається з першого візиту. Дуже уважний до пацієнтів, вникає в суть проблеми. Приваблює до себе інтелігентністю і ґрунтовним підходом.
 
Акакій Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно сказали, що Олександр Миколайович Колосов найбільш обізнаний фахівець у місті, знаю на індивідуальному досвіді.
 
Алісія25 Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за хороші відгуки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Досвідчений андролог в Одесі (Досвідчений андролог в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: