Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Одеса Ленселище (Невролог Одеса Ленселище)
Невролог Одеса Ленселище
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Одеса Ленселище


Доброго ранку! Цікавить таке питання, які неврологи в нашому місті найкваліфікованіші? Хочеться знати вашу думку про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але я не знайшла розумного лікаря. У тому разі, що ви знаєте про такого лікаря, який вам допоміг, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б бути в курсі, які фахівці медицини наразі найдостойніші, а то я вже здавна в пошуку і мої висновки не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити заперечення з вищезгаданою одеситкою, зустрічала, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найпрофесійніші в даній сфері, і я хочу їх порадити, це - невролог вищої кваліфікації Калюжна Тетяна Євгенівна і Патрашку Катерина Вікторівна.
 
Вілена Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся, лікувалася у Калюжної Тетяни Євгенівни Можу відзначити за неї, як за найкращого фахівця в цій спеціалізації. Мій діагноз міг привезти на операційний стіл, але за допомогою Тетяни Євгенівни все обійшлося. Я хочу її радити.
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Неможливо переоцінити внесок Патрашки Катерини Вікторівни в моє здоров'я. Її професійне лікування дало мені змогу позбутися болісних болів у шиї, які мені заважали насолоджуватися життям.
 
Mila26 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто жах! Звернувся до невролога Гек Людмили Юріївни й отримав повне розчарування. Вона не тільки проявила непрофесіоналізм, а й зробила неправильну діагностику. Дуже не рекомендую!
 
Ветта Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, найкращий лікар Тетяна Калюжна, вона зробила нереальне - подарувала мені радість життя без запаморочень. Вдячна від щирого серця! Професіонал, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який намагається і здатний реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні друзі, підігріли інтерес ці лікарі, можете залишити контактні дані?
 
Єфросинія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу попередити всіх про невролога Танєєва О.А.. Він повністю проігнорував мої симптоми і запропонував неправильне лікування. Це було марною тратою часу і грошей.
 
Апрелія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами інформацією - Тетяна Євгенівна Калюжна веде прийом у клініці "Лікаріум", контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Фіма Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
АнжелінаВ Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невролог Одеса Ленселище (Невролог Одеса Ленселище)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: