Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Прикладний кінезіолог мануальний терапевт Одеса (Прикладний кінезіолог мануальний терапевт Одеса)
Прикладний кінезіолог мануальний терапевт Одеса
Kukuruzam Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Прикладний кінезіолог мануальний терапевт Одеса


Кому вдалося потрапити до прикладного кінезіолога в Одесі, поділіться відгуками і порадьте до кого краще звернутися?
 
Marichka8 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім рекомендую Владислава Забранського. Здорових усім м'язів і хребтів.  Владислав із цим точно допоможе, відмінний прикладний кінезіолог.
 
Aisun5 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогло ефективне лікування у Владислава Володимировича, яке він провів як прикладний кінозіолог! Спина боліти перестала. Цей лікувальний курс був дуже корисний для мене. Тепер буду регулярно проходити.
 
Надія82 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Дізналася про лікаря і про такий поки що незвичний спосіб лікування від своєї подруги, яка вже не перший рік періодично звертається до Владислава Володимировича. Мене довгий час мучили болі в попереку і поганий сон.  Була у Сагай, Грапчевої, Семашка і вже змирилася з проблемою, але як же я була здивована, коли після перших сеансів у Владислава Володимировича мені стало значно краще.  Дивовижне лікування, але ще більш дивовижно, що воно працює.
 
Alexxandra Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - це кінозіолог із чарівними руками. Звернулася з болем під лопаткою. Пройшла курс. Забула про біль, уже як рік не турбує. Порадила приятельці, вона теж у захваті.
 
galla44 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Техніка Владислава Забранського дещо відрізняється від технік кінезіологів Петровського і Зибіна, які мені робили раніше, а ефект приголомшливий! Усім рекомендую відвідати саме Владислава Володимировича! Я наповнена силами, за довгий час у мене нічого не болить.
 
Kristy12 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Техніка дуже незвичайна, але шалено ефективна. Біль значно минув уже після першого сеансу. Такого фахівця дуже складно знайти в даний час. Обов'язково тепер буду звертатися тільки до Владислава Володимировича. І Вам раджу, не пошкодуєте.
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота в мене сидяча за комп'ютером увесь день, і в якийсь момент дуже заболіла шия, прийшла на прийом до Владислава, і вже з першого сеансу мені стало значно краще, за 10 днів уже й не згадувала про біль. Раджу!
 
TigerLily Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, були проблеми з протрузіями міжхребцевих дисків, після сеансів кінезіології болі пішли, з моменту останнього сеансу минуло понад 4 місяці, і все гаразд, можу навіть собі дозволити займатися в тренажерному залі.
 
Fairytail5 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити контакти Владислава Забранського?
 
Kristy12 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович
 
Levitskaya9 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Розумний у своєму профілі фахівець. Вміє грамотно і дохідливо показати несправності тіла. Вказати на ймовірні причини несправностей і глибше. Руки поставлені правильно, як і життєва позиція. Дуже рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Прикладний кінезіолог мануальний терапевт Одеса (Прикладний кінезіолог мануальний терапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: