Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте підліткового психоаналітика Одеса (Порекомендуйте підліткового психоаналітика Одеса)
Порекомендуйте підліткового психоаналітика Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте підліткового психоаналітика Одеса


Добрий день! У нас сталася несподівана життєва ситуація. Потрібна консультація перевіреного психоаналітика, порадьте, будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також заманливо дізнатися про такого фахівця, бо проходила курс у багатьох, але результату не було, а тільки погіршення.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово з'ясувати про досвідченого фахівця, який зараз з'явився у нас в місті. У випадку, якщо направите, обов'язково проконсультуюся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зустріла такого фахівця, але вона приймає тільки підлітків - це Фендюра Марія Олегівна. Знаючий професіонал своєї справи, рекомендую її відвідати, вона справді сприяє у врегулюванні нерозв'язних проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, знаю, Марія Олегівна чудова лікарка, допомогла з відсутністю апетиту у підлітка. Дуже їй вдячна і також її рекомендую!
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити велику подяку Марії Олегівні за постановку тарганів мого сина-підлітка в шеренгу, щоб не заважали йому будувати благополучне життя. А якщо серйозно, Марія дуже хороший фахівець, який допомагає розібратися у стосунках і допомагає зневіреним підліткам.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуючись індивідуальним досвідом, можу сказати, що Марія Олегівна найкращий професіонал у цій сфері!
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви вірно описали Марія Олегівна незрівнянний фахівець, який нам допоміг впоратися з острахом гучних звуків!
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Фендюра дуже хороший, консультацію проведено професійно, я результатом задоволена.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Усе сподобалося. Після прийому не залишилося негативного відчуття. Вона нам допомогла, наша бесіда пройшла в потрібному руслі.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу записатися до Марії Фендюри, можете залишити її дані.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна Фендюра веде прийом у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, записатися до неї можете за особистим телефоном - 0635360647.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми дуже задоволені результатом. Онлайн консультації дуже зручно в період карантину
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте підліткового психоаналітика Одеса (Порекомендуйте підліткового психоаналітика Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: