Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса вартість (Дієтолог Одеса вартість)
Дієтолог Одеса вартість
Mariana1989 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Одеса вартість


Доброго дня всім відвідувачам! Може хтось знає хорошого дієтолога у нас у місті? Саме професійного фахівця. Мені потрібно щоб було написано меню для мене повністю. І це зроблено після обстеження, а не від ліхтаря.
 
ДіаНочкаЛя Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
З усіх дієтологів, яких я відвідувала, мені допомогла тільки Кузьмінова Катерина Валеріївна. Її я можу сміливо рекомендувати, це грамотний фахівець.
 
Zhorzhina Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
І я дуже задоволена результатами схуднення у Катерини Кузьмінової, я думаю, вам слід до неї звернутися.
 
КаKelly Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли в мене виникла необхідність скинути зайву вагу знайома порекомендувала мені Катерину Кузьмінову.  Завдяки їй я знову відчуваю себе красунею!!!
 
nina75 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя проблема була в 10 набраних за зиму кілограмах. Подруга порадила записатися на консультацію до дієтологині Кузьмінової. Завдяки дієтологу я позбулася зайвих кілограмів швидко, дотримуючись не суворої дієти, а принципів правильного харчування. Індивідуально створеної для мене програми харчування я дотримуюся і зараз. Дуже вдячна їй за професіоналізм і людяність.
 
ІрмаЗум Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Виснажувала себе дієтами, а толку ніякого, що скину, одразу наберу, бо їсти все одно хочеться. Подруги наполягли на поході до лікаря дієтолога Катерини Кузьмінової. Вона розписала мені відповідну дієту. І я голодна не ходила і вагу скинула. Рекомендую!
 
Інеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотна лікарка. допомогла мені значно скинути вагу і розписала дієту, якої я дотримуюся до сих пір і прекрасно себе почуваю. Рекомендую до неї звернутися.
 
Olga2000 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривалий час страждав від ожиріння. У мене було близько 30 кілограмів зайвої ваги, яка з'явилася через неправильне харчування. Не звертав на це належної уваги, мій потяг до солодкого та жирного почав зростати так само швидко, як і моя вага. Рідні записали мене на консультацію до дієтолога Кузьмінової О.В.. Після проведеного огляду і бесіди та здачі аналізів, вона виписала дієту, якої я дотримуюся досі. Через кілька місяців вага почала приходити в норму. Дуже вдячний лікарю за кваліфіковану допомогу!
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли вирішила скинути свої зайві 20 кілограмів, зрозуміла що без дієтолога не обійтися. Потрібен був хтось, хто проконсультує і допоможе скласти раціон харчування. У виборі Катерини я не помилилася, вона контролює моє меню. Я помітила, що вага потроху йде. Та й почуваюся я набагато краще.
 
AmeliaОд Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна кваліфікований дієтолог. Я зверталася до неї кілька разів. Востаннє, коли після пологів мені не вдавалося скинути п'ять зайвих кілограмів, вона з легкістю розробила мені спеціальну дієту. Без шкоди для здоров'я, я вже за кілька місяців скинула все зайве.
 
Kimberly34 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше до дієтологів я ставилася скептично, але коли тобі вже за сорок, а вага все збільшується, доводиться пробувати все. Моя подруга порадила мені Кузьмінову Катерину Валеріївну. Вона розробила для мене індивідуальну дієту, звісно, враховуючи мої деякі вподобання в їжі. І в мене все вийшло! Рекомендую!
 
IvyZoe Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дайте контакти Катерини Кузьмінової.
 
КаKelly Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0931536900, і звертайтеся, я впевнена Катерина Валеріївна вам допоможе!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса вартість (Дієтолог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: