Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Одеса Бугаївка (Костоправ Одеса Бугаївка)
Костоправ Одеса Бугаївка
ЗлатаЗ Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправ Одеса Бугаївка


Шановні форумчани, підкажіть хорошого костоправа - наслідки старої аварії даються взнаки, за можливості ближче до Бугаївки.
 
Алісія25 Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Влада Забранського. Не могла зігнутися, спасибі лікарю, все поправив, все виправив. Дав рекомендації.
 
Smirik Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар уважно вислухав де і що болить. Детально розповідав що буде робити і що потрібно робити мені. Ефективне лікування. Рекомендую!
 
Вікентій Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Рік лікував шию, боліла дуже сильно, ходив до Коробейникова, Маврова, Зеленського, пив пігулки, робив уколи курсами, все не допомагало. А сюди прийшов і вилікував за один курс без таблеток і уколів. Я просто досі не вірю, у мене шия не болить.
 
Раміна Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше відвідувала Жмеренецького і Коробейникова, але біль постійно повертався, за порадою знайомих звернувся до Владислава Володимировича, і тільки він зміг мені допомогти! Відмінний лікар, відповідальний, ввічливий і уважний до пацієнтів. Раджу звернутися, якщо ви потребуєте його допомоги!
 
Апрелія Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - дійсно той лікар, який допомагає і на всі 100 відсотків виконує свою роботу. Ставлення до роботи і до пацієнтів на висоті. Не тільки як лікар, але і як людина - чудовий.
 
tartanya Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже допоміг. Не могла зігнутися і зробити повний вдих - щось защемило після фізичної праці. Порекомендували Владислава Забранського і не пошкодувала. Після невеликого курсу візитів усе минуло.
 
Октавій Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячний Владиславу Володимировичу, знайшов проблему зі спиною, після вправлення відступив біль. Я залишився задоволений і вам рекомендую!
 
Барбара789 Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець! Лікар від Бога! Золоті руки і свіжа голова. Неодноразово зверталася до лікаря з найсильнішими болями. І разом ми справлялися з моїми проблемами.
 
Арсенія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти доктора Забранського?
 
Апрелія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Ясміна Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Знає свою справу. Дуже допоміг зі спиною, наразі зі спиною все чітко, не болить. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Одеса Бугаївка (Костоправ Одеса Бугаївка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: