Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Міщенко Ольга Опанасівна Одеса відгуки (Міщенко Ольга Опанасівна Одеса відгуки)
Міщенко Ольга Опанасівна Одеса відгуки
Локі Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна Одеса відгуки

У пошуках хорошого гінеколога з лікування ерозії шийки матки, порадили звернутися до Міщенко Ольги Опанасівни, що можете сказати про цього лікаря?
 
Zolotareva Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, що можна сказати про Міщенко Ольгу Опанасівну?  Приголомшливий лікар, тепер і сама її всім раджу! Дуже сучасний підхід до лікування, при цьому не нав'язує зайві непотрібні послуги, а навпаки ставиться з розумінням і підбирає максимально ефективне лікування, думаючи при цьому про цінову політику теж. Приголомшливий, позитивний!
 
малвіна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
До Ольги Опанасівни звернулася з діагнозом "безпліддя". Вона вселила в мене віру і надію. Після довгого лікування і завдяки старанням Ольги Опанасівни, незважаючи на діагноз, я все-таки завагітніла, завдяки цьому лікарю я стала мамою!
 
Ростислава Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Призначає розумне лікування і при цьому встигає дати цінні поради. Усім дівчатам і жінкам я рекомендую звертатися до Міщенко Ольги Опанасівни. Для мене вона стала знахідкою.
 
Горислава Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар. Завдяки її грамотній роботі були усунені всі захворювання, і вийшло завагітніти, і народити дитинку. Можу радити тільки Ольгу Опанасівну, вона мені дійсно допомогла.
 
Флоріана Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна, професіонал своєї справи. Компетентна, позитивна, не висмоктує гроші просто так. Всі призначення строго по справі. Я потрапила до неї випадково і залишуся з нею назавжди. Мені просто пощастило, зараз знайти грамотного гінеколога велика проблема. Тим більше гінеколога-ендокринолога.
 
Ростислава Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Не раз чула, що вона хороший гінеколог, але щоб настільки професіонал було несподіванкою для мене. Сподобалася акуратність Міщенко Ольги Опанасівни під час самих процедур - усе робилося безболісно.  Я дуже рада, що нарешті знайшла свого лікаря!
 
Ківі Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати дані лікарки Міщенко, прочитала тут і чула раніше про неї, тепер хочу потрапити на прийом?
 
Альбіна125 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Міщенко лікує на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", телефони для запису в клініку 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
shevchuk5 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка Міщенко, на мою думку, - найдосвідченіша, найкомпетентніша, найуважніша, найуважніша, найпрофесійніша, найпрофесійніша, найделікатніша, найввічливіша лікарка! Просто щастя - у неї лікуватися! Приділяє завжди стільки часу, скільки це потрібно, затримується заради здоров'я пацієнтів. Таке людське ставлення - велика рідкість сьогодні!
 
Горислава Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене було ендокринне безпліддя і я не втомлюся дякувати гінекологу Міщенко, що вона допомогла мені втілити в життя цю мрію - стати матір'ю. Дівчатка, не чекайте, у кого є проблеми звертайтеся обов'язково до Ольги Опанасівни.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Міщенко Ольга Опанасівна Одеса відгуки (Міщенко Ольга Опанасівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: