Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса ЦПМСД 5 (Флеболог Одеса ЦПМСД 5)
Флеболог Одеса ЦПМСД 5
Матрона Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса ЦПМСД 5


Усім, хто зайшов у тему, здрастуйте! Прошу поради - до якого флеболога в Одесі мені податися.
Після першої вагітності вена з'явилася, а після другої взагалі майже через усю ногу і шишками. Болить.
 
Неллі75 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порадити Чайку Михайла. Лікар дуже уважний і коректний у спілкуванні, все докладно пояснює і розповідає. За необхідності можна зв'язатися з ним телефоном, що теж важливо. Сама процедура займає кілька хвилин, практично безболісна. Все відмінно зробив, за що йому велике спасибі!
 
Флора Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться порекомендувати Залевського Дмитра Михайловича. Завдяки йому я позбулася візуальних проявів варикозної хвороби на ногах. Побільше б таких лікарів.
 
Грін Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович - чудовий лікар. Дивлячись на те, як він працює з пацієнтами, видно, що людина на своєму місці! Більше б таких фахівців! Не шкодую, що потрапила саме до нього.
 
Оліса Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене варикоз на одній нозі багато років. Звернулася до Дмитра Михайловича, бо загострився біль у лівій нозі, дуже уважно лікар провів огляд, призначив лазерне видалення розширеної вени, операція пройшла успішно, дуже уважний, докладно все пояснює, у повторні прийоми знадобилася склерозувальна терапія, лікар усе виконав, цікавиться про самопочуття. Однозначно рекомендую цього фахівця.
 
Серафимка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Була двічі на прийомі у лікаря Чайки М.А. Швидко і грамотно поставив діагноз і призначив лікування. Витратила мінімум часу і максимум рекомендацій. Побільше нам таких лікарів!
 
Георгіна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу залишити чудовий відгук про фахівця Залевського Д.М. Дуже грамотний лікар, доступно, зрозуміло пояснює і має знання в суміжних галузях. Уважний і акуратний в огляді.  Такого лікаря я давно не зустрічала.
 
Бетті Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніяких нав'язування послуг. І це дуже сподобалося. Лікар компетентний. Знає свою справу. Рекомендую на 100%.
 
Роза456 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
У моєму випадку була тільки косметологія, вени не становили загрози. Після прийому чітко зрозуміла, що такому лікарю, як Залевський Д.М. я точно можу довірити свої ноги!
 
анжеліна Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, скажіть як можна записатися і проконсультуватися з цими фахівцями.
 
Георгіна Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам контактну інформацію - флеболог Залевський працює в Медині Пастера 9, контактний телефон 0971039911.
 
Бетті Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам дані - флеболог Чайка лікує в лікарні №10, контактний телефон 0976447223.
 
Матрона Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Висловлюю свою подяку всім, хто відгукнувся і дав конкретну інформацію.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса ЦПМСД 5 (Флеболог Одеса ЦПМСД 5)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: