Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Підкажіть мануаліста в Одесі (Підкажіть мануаліста в Одесі)
Підкажіть мануаліста в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть мануаліста в Одесі


Добрий день! Ми хочемо знайти кваліфікованого мануаліста. Хто проходив курс і вам поправили здоров'я, направте.  Шукаю досвідченого майстра в цьому напрямку. Якщо в курсі порадьте.
 
Dora21 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво розвідати про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не змогла домогтися.
 
Ава Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Захоплююче почути про досвідченого фахівця, який нарешті з'явився у нас у місті. Може, якщо направите, обов'язково запишуся.
 
Листик Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вишукала такого дока, але він веде прийом тільки дорослих пацієнтів - це Владислав Володимирович Забранський. Чудовий майстер своєї справи, раджу його відвідати, він справді сприяє у вирішенні ускладнень зі здоров'ям.
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так знаю, Владислав Володимирович гідний фахівець, допоміг з болями при сколіозі. Дуже йому вдячна і теж його раджу!
 
Розочка Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Була направлена неврологом для мануальної терапії, у зв'язку з болями в шиї та спині. Уже після першого сеансу відчула поліпшення, лікар поставив хребці на місце. Опрацьовує все тіло. Рекомендую!
 
криска Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Керуючись особистим досвідом, можу написати, що Забранський В.В. найкращий фахівець у цій галузі.
 
Вичка Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви точно описали Владислав Володимирович винятковий лікар, який нам допоміг з лордозом.
 
Дама Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до цього лікаря за порадою хорошої знайомої, за що їй дуже вдячна, що знайшла такого чудового фахівця. Турбувала спина після вагітності та пологів. Усе полагодив і відновив.
 
Люся45 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
По собі можу сказати - прийшла до Владислава Забранського з попереком, що не розгинається, пішла вже з комфортом, без болю.
 
Павла Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувачі сайту! Хочу потрапити до Забранського Владислава Володимировича, можете написати його контакти.
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Беріть дані - Владислав Володимирович Забранський працює за адресою Б. Хмельницького 49, особисті телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Регіна Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу запевнити, що Забранський Владислав Володимирович найграмотніший лікар в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Підкажіть мануаліста в Одесі (Підкажіть мануаліста в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: