Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікувальний масаж Одеса (Лікувальний масаж Одеса)
Лікувальний масаж Одеса
Skarlet Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувальний масаж Одеса


Потрібен лікувальний масаж, бо втомилася терпіти болі в спині. Сходила за двома рекламами (побачила рекламу на одеському телеканалі і в маршрутці), а результату нуль... Болі не минули, а гроші з мене викачали...

Прошу допоможіть мені рекомендаціями і відгуками, оскільки за рекламою більше не хочу йти. Порекомендуйте хорошого фахівця, у якого самі були або який допоміг комусь із Ваших рідних і близьких, а то за рекламою боюся йти. Потрібен саме лікувальний масаж в Одесі, щоб була нормальна ціна і хороший фахівець.
 
Galina Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Шкода Вас.

Є фахівець, Владислав, до якого тут більша половина форуму ходить, можу його порекомендувати. Він дійсно лікує. Я до нього сама ходила і чоловіка відправляла, чоловіка буквально на ноги поставив, після защемлення сідничного нерва. Усім кому його рекомендувала, всі задоволені. Якщо зацікавить Вас, то напишу його контактні телефони.
 
Skarlet Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть мені про нього. Він просто масажист чи мануальний терапевт? Де приймає? Скільки коштує його сеанс? Курсом до нього треба ходити чи один раз? Скільки часу займає сеанс і скільки за ціною в нього лікувальний масаж? Ну й контактні телефони його залиште. Заздалегідь дякую.
 
Galina Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Skarlet, Як я говорила, фахівець він дуже хороший, знаменитий в Одесі, хоч і молодий. Він і масажист, і мануальний терапевт. Як я зрозуміла з розмов, він закінчив одеський Медін і є медиком. Раніше приймав на Малій Арнаутській у центрі, а зараз працює у себе вдома в районі Молдованки, вулиця Богдана Хмельницького, начебто 49 або 59. Я, чоловік, та й усі знайомі, ходили до нього курсом по 10 сеансів масажу, через день. Час сеансу масажу і мануальної терапії близько 40-50 хвилин (спина, шия і сідниці). Ціна лікувального масажу в нього 100 гривень за один сеанс. Звати Владислав. Контактні телефони: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 050993579.
 
Irishka Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж рекомендую знайомим Владислава. Дізналася про нього тут на форумі. Хтось із дівчат порекомендував мені його. Він повністю відновив нормальну рухливість хребта мені і прибрав болі, які були в мене кілька місяців. Після того, як він мене лікував, майже вся моя сім'я в нього побувала і всі в захваті від його рук і роботи. Так, що рекомендую. До речі, в інтернеті його багато хто рекомендує.
 
Skarlet Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Галина та Іришка, Спасибі Вам за рекомендацію Владислава. Почитала в інтернеті відгуки про нього і навіть уже записалася на прийом
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікувальний масаж Одеса (Лікувальний масаж Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: