Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Київський район (Фітотерапевт Одеса Київський район)
Фітотерапевт Одеса Київський район
Едік Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса Київський район
 


Привіт! Поділіться інформацією про фітотерапевтів, які спеціалізуються на лікуванні бронхіту, оскільки стандартне лікування не дає результатів.
 
Сема1975 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Едік, після відвідування фітотерапевта в мене виникли нові проблеми зі здоров'ям, і він не запропонував жодної допомоги в їхньому вирішенні.
 
Сергуня Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не можу сказати, що фітотерапія допомогла мені. Мої очікування були високими, але результати були мінімальними.
 
Аліхан Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, друзі! Я хочу поділитися своїм досвідом лікування. Після багаторічних проблем зі шлунком, я звернувся до фітотерапевта Світлани Володимирівни Горєвої. Її рекомендації та трав'яні чаї допомогли мені впоратися з гастритом. Через кілька місяців я почуваюся набагато краще!
 
Васек17 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно, Світлана Володимирівна дивовижний фахівець. Я звернулася до неї з проблемами алергії, і вона підібрала для мене трави, які знизили симптоми алергії навесні. Дякую їй!
 
Jaromir Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з безсонням, і я спробував фітотерапію у Світлани Володимирівни. Її рекомендації щодо використання ромашки та меліси дійсно допомогли мені поліпшити якість сну.
 
Аграфена Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу підтвердити, що Світлана Володимирівна Горєва дійсно знає свою справу. Її допомога в боротьбі з хронічною втомою і нервовим напруженням була безцінною. Я почуваюся бадьоріше і спокійніше.
 
Еліза75 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, і мені допомогла Світлана Володимирівна. Я звернулася до неї з проблемами з травленням, і вона склала для мене індивідуальний режим і рекомендації щодо трав'яних чаїв. Тепер у мене немає таких болів і дискомфорту.
 
Vasilissa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми зі шкірою, і я спробував лікування травами у Світлани Володимирівни. Її поради та трав'яні маски допомогли поліпшити стан моєї шкіри. Я задоволений результатами!
 
Кіра20 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до фітотерапевта Світлани Володимирівни Горєвої з проблемами менопаузи. Її підтримка і натуральні методи допомогли впоратися з незручностями в цей період.
 
Zakhar Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
І я хочу висловити подяку Світлані Володимирівні за допомогу в зміцненні імунітету. Її рецепти трав'яних відварів і чаїв дійсно працюють. Зараз я набагато рідше хворію.
 
Astrid Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи можу я записатися на віддалену консультацію з фітотерапії?
 
Jaromir Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте Світлані Володимирівні за номером 0934389010, вона консультує тільки онлайн.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Київський район (Фітотерапевт Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: