Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог Таїрове Одеса (Косметолог Таїрове Одеса)
Косметолог Таїрове Одеса
Люся45 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог Таїрове Одеса


Порекомендуйте, будь ласка, хорошого і перевіреного косметолога, бажано в районі Таїрова.
 
Ніла Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б подякувати і порекомендувати Довгую Ольгу всім, хто в пошуку якісних і сучасних косметологічних процедур. Ольга В'ячеславівна грамотний і чуйний фахівець, неодноразово реанімувала моє втомлене обличчя. Рекомендую вам цього фахівця, що вирізняється індивідуальним і ненав'язливим підходом до кожного клієнта.
 
Викусся Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходжу до Ольги на шугаринг уже не вперше. Ідеальніше ніж вона не робив ніхто! Швидко, акуратно, комфортно!
 
Irinka8 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже як 5 років, я ходжу до косметолога Ольги В'ячеславівни! Її золоті руки - творять чудеса! З кожним роком обличчя тільки молодшає, як у казці! Після кожної її процедури, хочеться постійно дивитися в дзеркало. Обличчя кардинально змінюється. Виглядає на багато молодшим і свіжим. Я дуже рада, що у мене такий грамотний косметолог, який працює на результат!
 
Міра20 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
До Ольги В'ячеславівни ходжу відносно недавно, мені поки не потрібні серйозні процедури з омолодження, але для свіжості обличчя і щоб усунути сліди втоми, мішки під очима, записалася на курс масажу обличчя. Це такий релакс, я просто передати словами не можу + розгладжуються дрібні зморшки, підтягується овал обличчя, відчуваю, що шкіра стала більш пружною. Дуже сподобався професійний підхід до процедури. Дуже рекомендую цю процедуру і якщо робити, звичайно ж, у Ольги В'ячеславівни.  Раніше робила цей масаж у Олени Загродської та Марини Мартинюк, але такого ефекту не спостерігалося!
 
Іветта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені потрібно було мати чудовий вигляд на своєму дні народження, а шкіра виглядала якось тьмяно і некрасиво через втому.  Записалася до Ольги, вона запропонувала мені зробити пілінг. Результат виявився чудовим, шкіра сяяла, я сяяла.
 
Java Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала косметолога, який нормально зробить чистку, була у Ольги Григор'євої та Людмили Петренко, але ефекту від їхніх процедур я не помітила. Прийшла за рекомендацією до Ольги Довгої. Чесно, перший раз отримала задоволення від процедури. Настільки акуратно і якісно було все зроблено. Однозначно рекомендую!
 
Valentina7 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна уточнити косметолог Ольга Довга виїжджає додому?
 
Irinka8 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог Ольга приймає в клініці Доктор Благо Плюс і тільки за записом.
 
9Жанна9 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися?
 
Міра20 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось її номери телефонів - 710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44.
 
stassya Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Все просто супер!!! Кращого фахівця, ніж Ольга В'ячеславівна не зустрічала!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог Таїрове Одеса (Косметолог Таїрове Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: