Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий нейропсихолог Одеса (Найкращий нейропсихолог Одеса)
Найкращий нейропсихолог Одеса
Астрід Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий нейропсихолог Одеса


У мене агорафобія, мене направили на обстеження до нейропсихолога. Порадьте до кого мені краще звернутися?
 
Галина1994 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу рекомендувати Козлова Яна Леонідовича, у неї професійний підхід. Результат є!
 
Григорій Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Помітив, що у Тетяни Сергіївни зовсім інший підхід до розв'язання проблеми, робота з пацієнтами відбувається у невимушеній формі діалогу з грамотними роз'ясненнями та постановами проблем, цікавим і широким підходом до терапії. Залишився задоволений, і раджу до звернення.
 
Богдана Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Яна Леонідовича ставив глибокі та проникливі запитання, які дали мені змогу усвідомити деякі мої внутрішні установки та поведінкові патерни. Завдяки цьому я зміг поліпшити свою самооцінку і впевненість, а також розробити ефективні стратегії для досягнення своїх цілей.
 
Гална Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова - чудовий психолог! Одразу видно, що людина не лише професійна, а й справді любить свою роботу і хоче допомогти своєму пацієнту. Уважна, ввічлива, доброзичлива. Їй хочеться довіритися. Усе детально з'ясувала і також детально пояснила лікування, відповіла на всі мої запитання простою, зрозумілою мені мовою. Як би голосно це не звучало, але вона змінила моє життя, повернула спокій і радість.
 
Ветта Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян - найкращий психолог, якого я зустрічала за все своє життя. Він професіонал із великої літери. Енергетика у лікаря божевільна: позитивна, впевнена, знає свою справу від і до. Просто приходячи до неї на прийом, з кабінету "вилітаєш" уже щасливим і з чудовим настроєм. Боролася з дикими болями в кишечнику довгий час у гастроентерологів.  Відправили на консультацію до психолога, у неї я забула що це таке.
 
Чара Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Тим, хто шукає лікаря в цій сфері, виходячи з особистого досвіду дуже рекомендую саме цього фахівця. Гончарова Т.С. - найкраща!
 
Вівея Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де приймає Тетяна Гончарова?
 
Богдана Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Вишенька Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактний номер Яна Козлова?
 
Ветта Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Моніка Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний психолог Козлов Я.Л. Ретельно вивчив проблему, про все розпитав, призначив ефективну терапію з гіпнозом. Він уміє знайти підхід до пацієнта, допомогти і як лікар, і як людина. Проблема була, як нам здавалося, в одному, але за фактом причина інша, і лікар швидко в цьому розібралася. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий нейропсихолог Одеса (Найкращий нейропсихолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: