Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращий імплантологи стоматологи Одеса (Найкращий імплантологи стоматологи Одеса)
Найкращий імплантологи стоматологи Одеса
Есмеральда1988 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий імплантологи стоматологи Одеса
 


Вітаю! Я шукаю досвідченого і професійного стоматолога-імплантолога для проведення імплантації зуба. Хотів би дізнатися, чи може мені хтось порадити грамотного фахівця?
 
Елеонора6 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Імплантолог Аліна Володимирівна Стучилова - повний непрофесіонал! Вона не тільки встановила мої імплантати неправильно, а й не забезпечила належного догляду після операції. У результаті в мене виникли інфекції, які затягнули процес загоєння і додали страждань.
 
Флоренція Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, вона обіцяла золоті гори, але результат залишає бажати кращого! Встановлені їй імплантати не відповідають моєму прикусу, що призвело до постійних дискомфортів і проблем із жуванням. Не рекомендую довіряти своє здоров'я цьому імплантологу.
 
LepsGregor Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Бабов Є.Д.- справжній кошмар! Він встановив мені імплантат, який після кількох місяців почав спричиняти сильний біль і запалення. Коли я повернувся до нього по допомогу, він відмовився визнати свою помилку і навіть запропонував заплатити ще раз за нову операцію. Повна відсутність професіоналізму і почуття відповідальності!
 
Фотина25 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу Вам звернутися до Дизика Євгена Анатолійовича - він видатний імплантолог, який перевершив усі мої очікування. Порівнюючи його роботу з роботою інших стоматологів, я впевнений, що вибір був абсолютно правильним. Він не тільки технічно досвідчений, а й володіє відмінними міжособистісними навичками.
 
Mountain8 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Євген Анатолійович - чудовий імплантолог! Він професійно і відповідально підійшов до моєї проблеми і запропонував оптимальне рішення. Мої нові імплантати мають вигляд і почуваються природно.
 
Харитина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - мій стоматолог-імплантолог уже кілька років, і я вважаю себе дуже щасливим пацієнтом. Він перевершує інших фахівців у галузі імплантології своєю особливою турботою про пацієнтів і професійною майстерністю. Він завжди готовий відповісти на всі запитання і допомогти мені зберегти свою посмішку в ідеальному стані.
 
romanovich Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній експерт у галузі імплантації. Він зробив для мене кілька імплантатів, і я повністю задоволений результатами. Я отримав прекрасну посмішку завдяки його майстерності та професіоналізму.
 
Анохіна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи роботу Євгена Анатолійовича з іншими стоматологами-імплантологами, можна з упевненістю сказати, що він - справжній професіонал. Він володіє унікальним досвідом і технічною майстерністю, яка призводить до видатних результатів. Він створив мої нові імпланти так природно, що я забув, що вони не мої справжні зуби.
 
Шура1990 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це лікар із золотими руками! Він провів для мене імплантацію зуба з такою ретельністю й увагою до деталей, що результати просто чудові.
 
Абігаль Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу проконсультуватися з Євгеном Дизиком, залиште його контактний телефон.
 
Харитина Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0677003055.
 
Ада Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довгий час страждав від проблем із зубами, але тепер у мене є впевненість у своїй посмішці завдяки професіоналізму та досвіду стоматолога Дізіка. Я рекомендую його всім, хто шукає якісні стоматологічні послуги.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращий імплантологи стоматологи Одеса (Найкращий імплантологи стоматологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: