Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Найкращий ендокринолог Одеса (Найкращий ендокринолог Одеса)
Найкращий ендокринолог Одеса
55Charlie Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий ендокринолог Одеса


Здраствуйте! Я знаю, що хорошого ендокринолога важко знайти.  Все ж таки дуже потрібен саме хороший ендокринолог! Де знайти? Підкажіть!!!
 
Ніла Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу Догонову Марію Володимирівну, вона одна з небагатьох лікарів, якій я довіряю своє здоров'я. Молода, але дуже грамотна, спокійна. Мене завжди лякала необхідність у прийомі гормонів, але Марія Володимирівна м'яко, але наполегливо переконала мене, розклавши все по поличках, підібравши потрібне дозування.
 
Алія1994 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна дуже грамотна, відразу визначила, в чому моя проблема, призначила правильне лікування. Дуже рідко зустрічається такий уважний і хороший фахівець. Дуже рекомендую.
 
Astrid Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже багато корисної інформації, зацікавленість в одужанні пацієнта! Це відчувається і це вкрай важливо! Адекватна схема лікування без купи зайвого дообстеження. Великий показник, що з лікарем цікаво, зрозуміло і легко. З'явилася мотивація і віра в швидке одужання. Уже порекомендувала багатьом!
 
Анжела38 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Марії Догонової за рекомендацією своєї подруги. Прийшла, так би мовити, розвіяти або підтвердити діагноз, який був поставлений іншим лікарем. І не могла припустити того, що зустріну на своєму шляху такого грамотного фахівця. Настільки досконально мене ніхто не дивився. Завдяки лікарю я знайшла не тільки спокій за своє здоров'я, а й віру в справжніх лікарів!
 
Емін Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна далеко не перший лікар, до якого я звертаюся. Припущень багато було, різних призначень. А ось ефект на трієчку. А тут отримав відповіді на багато запитань і повне розуміння своїх проблем зі здоров'ям. Почула від неї те, чого інші лікарі мені не говорили. Від відвідування і лікування враження позитивні. Ефект є.
 
поліна35 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Марії Догонової, лікарка чудова, не можу натішитися. За цей час вирішили багато питань, після консультацій виконую чітко всі рекомендації і стан нормалізується. Побільше б таких відповідальних лікарів - не було б нашій медицині ціни!
 
Дяків Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже складно знайти фахівця, якому можна довіряти. Марія Володимирівна - це якраз той, кому можна довіритися. Вона шукає джерело проблеми, а не просто заліковує пігулками.
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна професійний лікар. Ставлення до пацієнта найкраще. Дуже чуйна, розуміюча, добра і приємна. Призначення дає дуже хороші. Нічого зайвого. З упевненістю я рекомендую її. Фахівець у своїй справі і чудова людина.
 
Danislav Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Марії Догонової. Були й в інших ендокринологів, але вона краще за всіх допомогла. Від самого початку видно було, що лікар налаштований на серйозну роботу, про недбалість навіть не йдеться, Марія Володимирівна сумлінний медик і в неї дуже багато потрібних знань. У теорії та на практиці довела, що вона професіонал.
 
Митька Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Зацікавив цей ендокринолог, залиште інформацію, як можна зв'язатися з Марією Володимирівною?
 
поліна35 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами інформацією - Догонова Марія працює в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, контактні телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Heraclius Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар, видно, що досвідчений професіонал. Призначення адекватні. Лікаря однозначно рекомендую.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Найкращий ендокринолог Одеса (Найкращий ендокринолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: