Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Павлов Сергій Володимирович Одеса відгуки (Павлов Сергій Володимирович Одеса відгуки)
Павлов Сергій Володимирович Одеса відгуки
Яринка Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Павлов Сергій Володимирович Одеса відгуки


Почали турбувати болі в ділянці серця і під лопаткою, сімейний лікар направив до кардіолога. Багато хороших відгуків читала про Павлова С.В. Підкажіть, чи варто звертатися? Хороший це лікар?
 
Еда Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович високопрофесійний лікар, який не шкодує свого часу, витраченого на пацієнта в пошуках найкращого способу позбавити його від недуги. Для нього цінність становить поліпшення стану пацієнта, можливість допомогти йому і домогтися результату в лікуванні.  Раджу звернутися!
 
Цукерка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Сергія Володимировича зі скаргою на болі в грудній клітці та сильний кашель. Діагноз захворювання було поставлено точно, з високим професіоналізмом. Ставлення цього лікаря до пацієнтів приємно здивувало, оскільки такого людського ставлення до пацієнта давно не зустрічав. Проведене лікування Сергієм Володимировичем дало позитивний ефект уже на першій стадії.  Я раджу звернутися до цього лікаря.
 
Клара Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотні лікарі в наш час велика рідкість. Я була вже у кількох кардіологів і мені є з чим порівняти. Записуйтеся на прийом до Сергія Володимировича і ви не пошкодуєте.
 
Ава Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович нам дуже сподобалася. Він подивилася аналізи, і за ними побачила всю нашу картину. До нього нам призначали ліки, але від них самопочуття було не дуже. Ми пробували і міняли різні варіанти. Від таблеток, які прописав Сергій Володимирович, стало краще на третій день. Лікар молодець! Підказав нам те, що підійшло.
 
Викусся Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися, де приймає Сергій Володимирович?
 
Еда Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович приймає в медичному центрі "Сартус".
 
Ліна Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Я про такий центр не чула, а де він розташований?
 
Клара Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
На території колишнього санаторію "Россия" на Французькому бульварі.
 
Дуся Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий кардіолог, якого я зустріла за багато років поневіряння лікарнями, розумний, тактовний, грамотний, швидко вирішує всі питання, надає допомогу, якщо потрібно відправляє на додаткове обстеження.  Завдяки правильно поставленому діагнозу, я живу.
 
Глорія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Як до Павлова можна записатися чи потрібно їхати в медичний центр?
 
Цукерка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можете через адміністратора центру: +380 (94) 917 34 22, +380 (98) 761 01 28
 
Едік Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давній пацієнт Сергія Володимировича. Можу сказати, що він чудовий лікар. Відзначу його професіоналізм і добре ставлення до пацієнта. За весь час я дуже задоволений лікарем. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Павлов Сергій Володимирович Одеса відгуки (Павлов Сергій Володимирович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: