Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Гурська Тамара відгуки (Гурська Тамара відгуки)
Гурська Тамара відгуки
Nira1 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара відгуки


Добрий вечір! Закладено вухо, пропав слух у дорослої людини, порекомендували звернутися до Гурської Тамари з клініки "Лікаріум". Що можете сказати про цю лікарку? Рекомендуєте її відвідувати?
 
Агнеса Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий ЛОР, якого я зустрічала. Ретельно оглядає, все дохідливо пояснює, лікування працює! Вилікувала синусит і були проблеми із середнім вухом. Тепер можу літати на літаку без болю.
 
Спиридон Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Мега крута лікарка. Єдина з ЛОРів, а їх було 4 за 2 місяці - Турус Г.Б., Оробей І.С. Жиленко Ю.Б., Мельник Б.Б., яка так ретельно оглянула всю мою гортань. Усе детально пояснила і розжувала. Легко витримала купу моїх запитань і переживань. Виписала лікування, яке почало допомагати з першого дня.  І найголовніше - грамотний фахівець. Тепер виключно тільки до неї!
 
Радинка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігалися і лікувалися у цього лікаря.  Дуже компетентний, грамотний фахівець.  Тамара Валеріївна нарешті позбавила мою доньку від мук. Зараз усе чудово, про краплі в ніс забули.
 
Святослава Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я часто хворіла на ангіну. Зверталася за лікуванням до Оробець і Тагунової, але щомісяця все повторилося заново. Вирішила ще проконсультуватися у доктора Гурської. Вона подивилася мої аналізи, призначила лікування. Завдяки їй, я досягла позитивного результату. Рекомендую.
 
Анюта Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкраща з найкращих! Ліва пазуха носа була повністю забита гноєм, лікарка вилікувала за місяць! Просто диво якесь! Все грамотно і лаконічно, а головне, з душею! Усі призначення дуже грамотні й обґрунтовані, нічого зайвого. Раджу звернутися!
 
Агата Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - великий професіонал. Допомогла нам, і не раз. Лікарі Бугацький і Оробець ставили діагноз гнійний гайморит і направляли на прокол. І лише потрапивши до Тамари Валеріївни я видихнула. Діагноз спростувала. Призначила грамотне лікування, після якого я забула про такі проблеми.
 
Еллі Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає Тамара Валеріївна і яка вартість прийому?
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймає в клініці "Лікаріум", вартість прийому 600 грн.
 
Ірида Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна до неї записатися?
 
Радинка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
За номерами телефонів - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Arabella Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний, досвідчений фахівець, який знає свою справу. Найдобріша, чуйна й уважна людина зі щирим бажанням допомогти своїм пацієнтам.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Гурська Тамара відгуки (Гурська Тамара відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: