Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Аритмолог кардіолог Одеса (Аритмолог кардіолог Одеса)
Аритмолог кардіолог Одеса
Ярана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Аритмолог кардіолог Одеса


Порадьте до якого лікаря звернутися, тиждень тримається пульс 45-50 ударів, сильна слабкість і головний біль, але тиск у нормі.
 
tatyannaa Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Павлова Сергія Володимировича. Такому лікарю можна довірити найцінніше, що є, - здоров'я. Справжній професіонал!  Сергій Володимирович дуже уважний і грамотний фахівець! Усім раджу, якщо потрібен фахівець, ідіть до кращого.
 
mirra Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Павлов - професіонал. Дуже уважний. Усе роз'яснив по поличках мені про моє захворювання. Призначення виписав. Відчула, що я тут зі своєю хворобою не байдужа. З великою повагою ставишся до таких лікарів.
 
zinaaa Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
За багато років неодноразово зверталися саме до лікаря Павлова Жодних нарікань немає. Також важливу роль відіграють людські якості. Все на вищому рівні!
 
Girlymam Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Раз на рік буваю у кардіолога. Був на прийомі у Павлова Сергія Володимировича, сподобалося, дуже грамотний лікар. Мені пощастило, що звернувся до нього, уважно вислухав мої проблеми і призначив лікування. Це розумний, грамотний лікар. Буду його рекомендувати його своїм близьким.
 
Aisun5 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Прийшла до нього в розпачі і нервовим зривом після двох кардіологів Азізова В.Б. і Стах О.В. Він все вислухав терпляче, всі аналізи і призначення переглянув, відповів на всі запитання, розклав усе по поличках і дав чітке лікуванням, алгоритм дій. Пішла спокійна, з повним розумінням загальної картини свого здоров'я і що потрібно робити. Раджу цього лікаря, як грамотного професіонала. Все розжує, розповість і розпише! Буду спостерігатися тільки у нього і впевнена, що на нас чекає успіх в одужанні. Впевнена і ви не пошкодуєте про свій візит до нього.
 
Sunflower7 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Спеціально хотів потрапити на прийом саме до Сергія Володимировича і не помилився. Дуже уважний і приємний у спілкуванні лікар. Призначив комплексне обстеження, детально прокоментував усі отримані результати, поставив діагноз. Не шкодує часу на пацієнта і спокійно відповідає на всі запитання. Усім рекомендую.
 
Somebbooddy Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Перш ніж потрапити до Сергія Володимировича, побувала у трьох кардіологів - Кундельської О.В., Соломко О.В. Стах О.М. Не те, щоб я люблю ходити по лікарях, просто я з тих пацієнтів, які не довіряють думці одного фахівця. І як з'ясувалося не дарма. Ставили діагноз: серцева недостатність, гіпертонія 2 ступеня, а порушення серцевого ритму ніхто не виявив. А я то відчуваю, що щось не так із ритмом. Дуже шкода, що наша медицина "знеособлена", лікують не реального хворого, а узагальнений статистичний образ. І тільки завдяки уважності та чуйності Сергія Володимировича вдалося виявити миготливу аритмію. Він призначив адекватне лікування, нічого зайвого, все по справі. Знову почуваюся як раніше. Хотілося б відзначити високий професіоналізм, компетентність, ввічливе поводження, добре ставлення до мене як до пацієнта.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці приймає доктор Павлов і як до нього записатися?
 
Sunflower7 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович приймає в клініці Лікаріум. Записатися можете за телефонами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Barbara0 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість прийому яка?
 
mirra Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Я платила 500 грн.
 
Marchh Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у лікаря Павлова. Лікар професійно і докладно розповів про мою проблему і шляхи її вирішення, призначив необхідне лікування. Буду всім рекомендувати!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Аритмолог кардіолог Одеса (Аритмолог кардіолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: