Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Аритмолог Одеса ціни (Аритмолог Одеса ціни)
Аритмолог Одеса ціни
Гноєва Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Аритмолог Одеса ціни


Здраствуйте, порадьте хорошого кардіолога-аритмолога. Буду дуже вдячна.
 
Леонтія78 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий кардіолог-аритмолог Павлов Сергій Володимирович. Так довелося, що обходила багатьох спеціалістів, а хвороба не покидала. Сергій Володимирович призначив лікування і справа пішла на поправку. Почуваюся зараз набагато краще і вам рекомендую.
 
1Jonny Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший фахівець, який виявив захворювання на ранній стадії і провів дійсно ефективне лікування. Хвороба пішла і в цьому заслуга Сергія Володимировича Павлова!
 
shevchuk5 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Компетентний фахівець, з першого погляду вселяє довіру. Вдячна Сергію Володимировичу за лікування і раджу вам його до відвідування.
 
АннаБерезина Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Павлов не тільки дуже хороший фахівець, він ще й дуже приємна і чудова людина. На прийомі завжди відповість на всі запитання, дасть грамотні рекомендації. З ним я абсолютно спокійна за своє серце.
 
Liana Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Після операції на серці спостерігаюся у Павлова Сергія Володимировича. Почуваюся чудово, але все одно прислухаюся до порад лікаря. Трохи щось кольнуло - відразу на прийом. Сергій Володимирович завжди вислухає і підкаже, що робити. Раджу до нього звернутися!
 
Poplavskaya Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Після лікування у Сергія Володимировича залишилися тільки позитивні емоції. Мені сподобався його підхід до діагностики та лікування, а також уважне ставлення. Разом із доктором Павловим мені вдалося досягти результату в лікуванні.
 
FillOlga Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Сергія Володимировича вже протягом останніх трьох років. Грамотний фахівець, ніколи зайвого не призначає, все тільки по суті. Обстеження проводить акуратно, результати завжди точні. Рекомендую!
 
Гущина Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Сергія Павлова, коли болі в серці стали турбувати щодня, і після приймання пігулок стан не поліпшувався. Він насварив мене по доброму. Сказав, що ще трохи походила б і стався інфаркт. Зараз дотримуюся всіх його рекомендацій, почуваюся чудово.
 
valentine21 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене на тлі систематичних стресів на роботі почало боліти серце. Кардіолог Павлов на прийомі діагностувала передінфарктний стан і прописала лікування. Лікар - професіонал, усім рекомендую його.
 
nina75 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович Павлов - мій лікуючий лікар-кардіолог. У мене крім проблем із серцем цілий букет болячок. Він допомагає моєму серцю впоратися з такими навантаженнями, усуває симптоми, що виникають по лінії кардіології. Можу сміливо його радити!
 
Gaa14 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Панове, підкажіть координати Сергія Володимировича.
 
Poplavskaya Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2. Записатися на прийом можете за телефонами - (048) 230-90-02, (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87. Звертайтеся, дуже тямущий фахівець.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Аритмолог Одеса ціни (Аритмолог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: