Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Хороший сімейний лікар Одеса відгуки (Хороший сімейний лікар Одеса відгуки)
Хороший сімейний лікар Одеса відгуки
анжеліна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший сімейний лікар Одеса відгуки


Здраствуйте, у нас у поліклініці немає хорошого сімейного лікаря. Хочу укласти декларацію в приватній клініці з нормальним обізнаним лікарем. Можете підказати до кого краще звернутися?
 
Бану Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Левіна Людмила Миколаївна, я її можу сміливо рекомендувати. Радіє за кожного свого пацієнта. Чудовий фахівець. Розпитала, ретельно оглянула, все пояснила і лікування допомогло.  Усе сподобалося.
 
Валія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Розумничка, лікарка від Бога, дуже уважна. Поставила правильний діагноз, чого не зробили в місцевій поліклініці, почали негайно лікування. Завдяки їй і лікарям цієї клініки все обійшлося благополучно. Настійно рекомендую!
 
Гаделія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова жінка - Людмила Левіна. Допомогла в тій ситуації, коли була абсолютно не зобов'язана це робити, побільше б таких лікарів та й людей у принципі.
 
Біка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Низький уклін таким лікарям, дуже уважна, завдяки її професіоналізму мою маму витягли з того світу, поставила правильний діагноз, завдяки вчасному наданню допомоги та подальшому лікуванню, ми пішли на поправку.
 
Гайша Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - розумничка, вислухала, розповіла грамотно, призначила обстеження. Спокійна, врівноважена, фахівець чуйний. Зараз таких мало людей. Багато дала порад дійсно потрібних.
 
Андреа Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар з великої літери! При виникненні хвороби, мене уважно вислухали і призначили професійне лікування, завдяки Людмилі Миколаївні хвороба пройшла без обтяжливих наслідків.
 
Гарне Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Як сімейний терапевт вирішувала всі питання з моїм здоров'ям протягом останніх років. Сучасні методи лікування, чуйність, уважність - просто чудовий лікар. Діамант.
 
Голді Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рідко зустрінеш такого доброзичливого і відповідального лікаря. Людмила Миколаївна - справжній лікар з великої літери! Постійно спостерігаюся тільки в неї і дуже задоволений її роботою.
 
Гузель Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар і людина! Справжній професіонал! Зверталася до лікаря Левіної не один раз, завжди вникала повністю в проблему, розбиралася і призначала відповідне лікування.
 
Дженні Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, залиште інформацію про сімейного лікаря Левіну?
 
Голді Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, Людмила Миколаївна приймає на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", записатися в клініку можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Жакі Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Висококваліфікований, грамотний лікар, який думає, заглиблюється в проблему хворого. Дуже рекомендую Левіну Людмилу.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Хороший сімейний лікар Одеса відгуки (Хороший сімейний лікар Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: