Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Відгуки ендокринолог Одеса (Відгуки ендокринолог Одеса)
Відгуки ендокринолог Одеса
Selma Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки ендокринолог Одеса
 


Доброго часу доби! Потрібна консультація грамотного ендокринолога. Порекомендуйте фахівця до якого краще звернутися.
 
Fairytail5 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя оцінка пошуку ендокринолога - "поки незадовільно". Відвідував кілька лікарів із різною репутацією, але, на жаль, мої очікування не виправдалися. У пошуку грамотного лікаря продовжую шукати свого справжнього "рятівника".
 
FillOlga Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукав ендокринолога для вирішення своїх проблем зі щитоподібною залозою. Незважаючи на рекомендації друзів, я так і не зміг знайти лікаря, який би приділив достатньо часу й уваги моєму випадку. Поки що пошук залишається безуспішним.
 
shevchuk5 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє життя перевернулося відтоді, як я відвідав Догонову Марію Володимирівну. Я провів стільки часу, шукаючи правильне лікування, але тільки вона змогла зрозуміти, що зі мною відбувається. Її точний діагноз і компетентне лікування повернули мені здоров'я і впевненість.
 
Nyusha Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже майже зневірився в пошуках ендокринолога, який міг би допомогти мені з моєю проблемою. Постійні лабораторні дослідження та призначення різних лікарів не давали результатів. Але зустріч із Догоновою Марією Володимирівною змінила все. Її точна діагностика і лікування повернули мені надію на майбутнє.
 
Alyonka15 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна стала для мене не просто лікарем, а справжньою надією і опорою. Її діагностичні навички та підтримка на кожному етапі лікування роблять її справжнім ангелом у білому халаті.
 
Алюся Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Якби існував золотий стандарт лікарської турботи, то Марія Володимирівна Догонова безумовно відповідала б йому. Її вміння слухати, аналізувати та надавати чіткі рекомендації роблять її найкращим ендокринологом в Одесі.
 
torri Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
З великою повагою відгукуюся про Догонову Марію Володимирівну. Її знання в галузі ендокринології та увага до пацієнтів перетворили її на справжнього янгола-охоронця для мого здоров'я. Не можу знайти слів, щоб висловити, як вдячний їй за її професіоналізм і турботу.
 
Єрма Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час мучився від невизначених симптомів і нескінченних походів до лікарів. Але з тим, як Марія Володимирівна взялася за мою проблему, все змінилося. Її професіоналізм і глибокі знання дозволили їй миттєво визначити причину і розробити ефективний план лікування.
 
Vasilissa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене Марія Володимирівна стала світилом лікарської науки. Зустріч із нею була переломним моментом у моєму житті. Її здатність бачити далеко за межами звичайних аналізів і розуміти тонкощі організму роблять її лідером серед ендокринологів.
 
Кіра20 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені довелося зустріти безліч лікарів, але Догонова Марія Володимирівна - лікар з великої літери. Її професіоналізм і проникливість допомогли мені вирішити проблему, з якою я боровся вже довгий час.
 
Еліза75 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися координати Марії Догонової.
 
Єрма Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна приймає в клініці Лікаріум на вул. Генуезькій, 1/2, записатися на прийом можна за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Відгуки ендокринолог Одеса (Відгуки ендокринолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: