Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий судинний хірург Одеса (Найкращий судинний хірург Одеса)
Найкращий судинний хірург Одеса
Max_6 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий судинний хірург Одеса
 


Вітаю всіх! Планую відвідати судинного хірурга для консультації та можливо лікування. Якщо хтось із вас звертався до судинного хірурга в Одесі і залишився задоволений результатами, прошу поділитися своїм досвідом і запропонувати ім'я лікаря.
 
Броніслава Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Пошук хорошого судинного хірурга перетворився на серію розчарувань. Як я й не думала, що буде так складно знайти лікаря, який би міг допомогти мені з моїми проблемами. Сподіваюся, що в майбутньому вдасться знайти більш кваліфікованого фахівця.
 
Уся Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Безуспішно намагаюся знайти компетентного судинного хірурга. Відчуваю, що моє здоров'я перебуває в руках лікарів, які лише вдають, що знаються на своїй справі. Складно знайти професіонала в нашому місті.
 
Mila26 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Після марних спроб знайти кваліфікованого судинного хірурга я вже починав втрачати надію. Але моя зустріч із доктором Чайкою Михайлом Олександровичем стала поворотним моментом. Його експертна думка і здатність визначити правильне лікування принесли мені видимі й дивовижні результати.
 
Юріус Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Після серії невдалих спроб знайти хорошого судинного хірурга мені пощастило потрапити на консультацію до лікаря Залевського Дмитра Михайловича. Його професіоналізм і увага до деталей одразу ж виділили його серед інших лікарів. Завдяки його зусиллям, я нарешті знайшов довгоочікуване полегшення.
 
Анжела38 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Неймовірне везіння потрапити на лікування до лікаря Чайки Михайла Олександровича! Його професіоналізм і відданість роботі роблять його справжнім героєм серед судинних хірургів Одеси. Відмінний фахівець!
 
Вілена Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустріч із лікарем Залевським Дмитром Михайловичем стала винятковою подією в моєму житті. Його глибокі знання, досвід і прекрасна комунікація допомогли мені впоратися із захворюванням.
 
неля Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Я безмірно вдячна доктору Чайці Михайлу Олександровичу за його унікальний талант і турботу про пацієнтів. Він не тільки винятково компетентний, а й створює довірчу атмосферу, що для мене важливо.
 
QuinnAnna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не поділитися своїм захопленням від роботи доктора Залевського Дмитра Михайловича. Його здатність знайти найкращі рішення навіть у складних випадках і дбайливе ставлення до пацієнтів створюють унікальний і неповторний досвід лікування.
 
Настасья Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте найкращого судинного хірурга в Одесі, то це точно доктор Чайка Михайло Олександрович. Його неймовірні знання, увага до деталей і позитивний настрій надихають довіру і впевненість.
 
Елен Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися координати цих лікарів?
 
Юріус Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович приймає в Медині на Пастера 9, телефон 0971039911.
 
Настасья Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон лікаря Чайки - 0976447223, працює в лікарні на Малиновського.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Найкращий судинний хірург Одеса (Найкращий судинний хірург Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: