Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть дитячого психолога Одеса (Підкажіть дитячого психолога Одеса)
Підкажіть дитячого психолога Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть дитячого психолога Одеса


Доброго часу доби всім! У моєї доньки сталася непередбачена складна ситуація. Потрібні рекомендації грамотного психолога.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво розвідати про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не добилася.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Привабливо дізнатися про професійного фахівця, який тепер з'явився у нас в місті. За умови, якщо порадите, обов'язково проконсультуюся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я виявила таких доків - це підлітковий психолог Марія Олегівна Фендюра та дитячий спеціаліст Гончарова Тетяна. Знаючі професіонали своєї справи!
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Марії Олегівни з приводу психологічної підготовки підлітка до вступних іспитів. Вдячна їй за правильний підхід до дочки і відмінні результати в результаті. Навчання тепер дається набагато легше і з задоволенням! Рекомендую Марію Олегівну, як якісного фахівця для підлітків.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися до Гончарової Тетяни. У доньки були проблеми з комунікацією в дитячому садку, проблеми зі складанням складних речень. Пройшли курс занять. Тетяна Сергіївна одразу привернула до себе доньку. Уже після кількох занять у садочку педагоги відзначили зміни в поведінці, та й ми так само помітили поліпшення в поведінці та мовленні.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися до Марії Олегівни з донькою-підлітком. Були складнощі з однолітками, а також проблеми з емоціями, дочка часто плакала, не могла спілкуватися нормально. Терапія зайняла 3 місяці. Усі проблеми вирішили.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися до Тетяни Сергіївни з питання неуспішності в школі та небажання вчитися. Дуже сподобався комплексний підхід до проблеми, який виявив інші супутні проблеми, що стали причиною такої поведінки дитини. Окремо хочеться відзначити доброзичливе ставлення фахівця до дітей. Оскільки дитина не хотіла йти назустріч, а Тетяна Сергіївна змогла розташувати до себе.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна працювала дуже дбайливо з вразливим підлітком. Особлива подяка за те, що донька змогла їй довіритися і звісно за результат. Рекомендую!
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалися глибина й ефективність роботи Тетяни Сергіївни. Рекомендую як фахівця своєї справи, якщо хочете отримати результат, можна сміливо звертатися до неї з дитиною. Був досвід роботи з психологами раніше, але такого швидкого результату не було.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувачі сайту! Хочу звернутися до Фендюри Марії, можете вказати її контактну інформацію. Зацікавила і Тетяна Сергіївна, можна і її контакти теж.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна Фендюра приймає в клініці "Лікаріум", зателефонувати їй можете за особистим телефоном - 0635360647.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть дитячого психолога Одеса (Підкажіть дитячого психолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: