Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Найкращий отоларинголог Одеса (Найкращий отоларинголог Одеса)
Найкращий отоларинголог Одеса
Avdeev Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий отоларинголог Одеса
 


Привіт усім! Шукаю досвідченого отоларинголога в Одесі. Можете порекомендувати лікаря, який спеціалізується на проблемах вуха, горла і носа?
 
Bishop Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід звернення до Сироветника О.М. був жахливим. Замість поліпшення, я отримала лише біль і додаткові проблеми.
 
CryX7 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже розчарована досвідом відвідування Харковенка С.П. Після кількох візитів стан мого здоров'я тільки погіршився.
 
Ayrat Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу порекомендувати жодного отоларинголога зі списку, оскільки їхнє лікування тільки посилило мої проблеми з вухами.
 
Власова Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
З великим задоволенням рекомендую Гурську Тамару Валеріївну всім, хто шукає грамотного і турботливого лікаря. Вона врятувала мене від тривалих болісних ангін.
 
АнтонБолдирєв Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя історія одужання неможлива без доктора Тамари Валеріївни Гурської. Її компетентність і добросердечне ставлення роблять її справжнім скарбом серед лікарів.
 
Герасим Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм захопленням від візиту до отоларинголога Гурської Тамари Валеріївни! Вона проявила високий професіоналізм і допомогла мені впоратися з ЛОР-захворюванням.
 
Burova Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Щаслива, що мені пощастило потрапити до лікаря Гурської. Її точна діагностика і грамотне лікування дали мені надію на повне одужання.
 
Арабелла2020 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара Валеріївна - справжній фахівець своєї справи. Її рекомендації допомогли мені швидко й ефективно позбутися проблем із ЛОР-органами.
 
Savva Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую лікарці Гурській за професіоналізм і турботу про пацієнтів. Вона змогла правильно визначити мою проблему і запропонувала ефективне лікування.
 
Martin5 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарешті я знайшла лікаря, якому можна повністю довіритися. Гурська Тамара Валеріївна зробила все можливе, щоб допомогти мені.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавить інформація про те, як зв'язатися з ЛОРом Гурською. Чи можете ви підказати?
 
Герасим Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактні телефони клініки, де приймає ЛОР Гурська - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Найкращий отоларинголог Одеса (Найкращий отоларинголог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: