Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса Таїрове (Підлітковий психолог Одеса Таїрове)
Підлітковий психолог Одеса Таїрове
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Підлітковий психолог Одеса Таїрове


Доброго ранку! Цікаво знати, які психологи для підлітків у нашому місті професійні? Хочеться почути вашу точку зору про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у багатьох, але не вийшло знайти хорошого лікаря. У тому випадку, якщо ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг вирішити проблему, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися, які медики наразі найкваліфікованіші, а то я вже давно в пошуку, і мої висновки сумні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вступити в полеміку з вищезгаданою одеситкою, бачила, у нас є такі лікарі, які на 100% найпрофесійніші в цій професії, і я можу їх рекомендувати, це - психологиня для підлітків Фендюра Марія Олегівна і дитяча психологиня Гончарова Тетяна Сергіївна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм і турбота - ось що я знайшов у дитячому психологу Гончаровій Тетяні. Рекомендую!
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова психологиня Марія Олегівна: у підлітка був чудовий результат після її сеансів. Звернулася до неї з проблемою не бажання вчитися. Раджу проблему вирішено!
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Тетяні Сергіївні, моя дитина змогла подолати свої труднощі.
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували Фендюру Марію Олегівну, як психолога для підлітків. Отримали чудові результати. Спеціаліст розібрався із ситуацією. Марія Олегівна - дуже обізнаний фахівець. Швидко знаходить підхід до підлітка.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні одесити, викликали інтерес ці лікарі, можете дати дані про цих фахівців?
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами даними - Фендюра Марія Олегівна веде прийом у клініці "Лікаріум" на Генуезькій 1/2, контактний телефон - 0635360647.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно написали, що психологи Фендюра і Гончарова Тетяна - найграмотніші професіонали в місті, знаю на власному досвіді. У даній спеціалізації крім них, більше нема до кого звернутися.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса Таїрове (Підлітковий психолог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: