Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Доктор Благо Плюс Одеса відгуки (Доктор Благо Плюс Одеса відгуки)
Доктор Благо Плюс Одеса відгуки
alina1 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Благо Плюс Одеса відгуки


Доброго дня, форумчани! Хто чув про клініку Доктор Благо Плюс з Одеси? Які відгуки? Ми живемо в Миколаївській області й тут немає нормальних клінік такого профілю. Нам радили їхати в Одесу в Доктор Благо Плюс. Ми в принципі готові, але хотіли б думку одеситів послухати
 
viktor12 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
це найкраща в Одесі клініка для лікування наркоманів і алкоголіків. Ми одного разу звернулися, але там не було місць, вирішили почекати кілька днів, поки хтось випишеться. В Одесі знають, що якщо лікувати наркоманів і алкоголіків, то краще, ніж Доктор Благо Плюс складно знайти. Ну є, звичайно, ще кілька клінік непоганих, але там ціни вищі
 
alina1 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
А скільки коштує зараз лікування наркоманів і скільки воно триває?
 
viktor12 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
ну це вам краще в клініку зателефонувати й дізнатися. Їхні телефони: +38(048) 702-34-24, +38 (097) 242-29-22. Коли ми там були рік тому, вартість була 1800 грн на добу, а тривалість 7 днів, але лікар говорив, що алкоголізм лікують до 10 днів, а наркоманію від 14 до 21 дня...
 
andy Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене найкращі враження про клініку Доктор Благо Плюс. 5 років тому я приймав сильнодіючий знеболювальний засіб Налбуфін і перевищив курс лікування, тому що без нього були болі. А потім болі минули, але коли я спробував перестати вживати налбуфін, почалося "найцікавіше" - я дізнався, що таке ломка у наркоманів. Це було жахливо. Перший час я пробував знизити дозу, але це не допомагало. Потрібна була все більша доза, щоб почуватися нормально. Мій дільничний лікар порекомендував звернутися в клініку Доктор Благо Плюс. Я там пройшов лікування і після виписки з полегшенням відчув, що звільнився від своєї залежності. Я дуже задоволений роботою лікарів клініки Доктор Благо Плюс - вони розумнички і справжні профі.
 
viktor12 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, бачив там таку людину, спілкувався з нею, у неї теж наркоманія з'явилася після прийому ліків. Для мене це було відкриття, що приймаючи ліки можна стати наркоманом. Але головний лікар розповів мені, що це не рідкість і в них часто такі пацієнти бувають
 
alina1 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну це не наш випадок - у родича залежність від спайсів, лікар із Доктора Благо Плюс сказав, що випадок у нас непростий, і після лікування треба буде ще пів року пробути в реабілітаційному центрі, бо в хлопця дуже сильна психологічна залежність, і він ще неповнолітній. Ми вирішили йти до кінця, щоб врятувати його
 
andy Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Аліна, головне, що ви тепер у надійних руках і ваш близький більше не вживає цю гидоту. Бажаю вам пройти цей шлях до кінця і домогтися повного лікування! Головне вірити в успіх!
 
larisa_od Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Доводилося бачити цю клініку. Дуже гарне враження справляє персонал - усі такі ввічливі, швидкі, професійні. Приділяють багато часу хворим, лікують на результат! Головне - виконувати всі рекомендації лікаря і тоді цілком реально зістрибнути з наркотиків
 
ivan25 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
У сусіда одного разу трапився передоз, лікарі швидкої не давали йому шансу, говорили, що не довезуть до лікарні. Добре, що зовсім поруч від нас була ця клініка Доктор Благо Плюс. Дивно, але у них виявилося чудове реанімаційне відділення. І вони його не тільки врятували, але ще й вилікували від наркоманії, вже 6 років хлопець живе нормальним життям. Каже, що Доктор Благо Плюс - це його другий пологовий будинок
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Доктор Благо Плюс Одеса відгуки (Доктор Благо Плюс Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: