Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Міщенко Ольга Одеса відгуки (Міщенко Ольга Одеса відгуки)
Міщенко Ольга Одеса відгуки
поліна35 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Одеса відгуки


Милі жінки, підкажіть потрібен грамотний гінеколог, до кого краще звернутися в Одесі. а то мені весь час трапляються якісь шарлатани, які мало розбираються в гінекології.
 
Юна Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Поліна35, раніше в іншій клініці в мене знайшли міому і сильну ерозію, нав'язували лікування в їхній клініці. Міщенко Ольга Опанасівна розвінчала всі страхи, не знайшла ніякої міоми. І виявилося, що ерозія зовсім незначна. Відтоді спостерігаюся тільки в неї. Дуже подобається, що немає ніяких нав'язування, непотрібних аналізів і процедур. Усе чітко і по справі.
 
АнтонінаЦ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Поліна35, я наразі спостерігаюся у Ольги Опанасівни. Ситуації були різні. Можу сказати одне: лікар професіонал своєї справи! Вникне, по поличках розкладе і призначить тільки потрібне і необхідне! Рекомендую однозначно!
 
Павла789 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
У Ольги Опанасівни я спостерігаюся вже близько 6 місяців, може навіть більше. Вона мене повністю влаштовує як фахівець. Мені дуже подобається її ставлення до пацієнтів! Немає купи непотрібних аналізів. Однозначно сходіть і проконсультуйтеся!
 
Єва25 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом, дівчатка, якщо шукаєте хорошого лікаря, дійсно грамотного, доброго і світлого, вирушайте до Міщенко Ольги Опанасівни! Тільки відразу попереджаю, що запис у неї досить щільний, можливо, доведеться почекати.
 
Alba Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене з юності проблеми зі зростанням ендометрія. Вже яким дивом перша донька зуміла закріпитися, не знаю. А ось із народженням другої довелося довго чекати, сподіватися і вірити. Тільки ось це не спрацювало, дурна була. Треба було відразу лікаря хорошого знайти, а то стільки з чоловіком часу втратили! Ось, тоді мені подруга порадила проконсультуватися з Ольгою Опанасівною. Під її контролем вийшло все: і з ендометрієм розібратися, і другого малюка зачати.
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала свого лікаря, щоб нарешті знайти! Скільки не ходила по різних клініках і до різних гінекологів - увесь час стикалася або з нав'язуванням послуг, або з осудом, або з некомпетентністю лікаря. Мені було страшно розповісти про те, що мене турбує, поділитися своєю історією, але Ольга Опанасівна змогла заручитися підтримкою досвідченої лікарки, заспокоїти, підбадьорити і призначити дійсно ефективне лікування. Можу сміливо порадити вам звернутися до Ольги Опанасівни, тому що вона змогла вирішити мою проблему, думаю, і з вашою допоможе.
 
Настасья Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Міщенко Ольги Опанасівни, оскільки в мене збився цикл. На щастя, мене не розкручували на безліч аналізів, а здала я тільки мазок і зробила УЗД. Виявилося в мене дисплазія.  Ольга Опанасівна мені її вилікувала. Можу відзначити гарне ставлення лікаря до мене і знання різних жіночих нюансів.
 
Alexxandra Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім написаним вище коментарям - можна вірити! Напрочуд сонячний, позитивний, з гумором і любов'ю до пацієнтів. Міщенко Ольга Опанасівна - професіонал своєї справи, талановитий, висококваліфікований лікар.
 
Радинка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, поділіться контактами Міщенко Ольги Опанасівни?
 
Єва25 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
З радістю ділюся з вами контактами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88, про такого лікаря мають знати всі.
 
Валентина45 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний лікар, без нав'язування непотрібних аналізів, відчувається що професіонал у своїй справі! Звернулася за рекомендацією і залишилася дуже задоволена.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Міщенко Ольга Одеса відгуки (Міщенко Ольга Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: