Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Катерина Вікторівна Патрашку Одеса відгуки (Катерина Вікторівна Патрашку Одеса відгуки)
Катерина Вікторівна Патрашку Одеса відгуки
Клава20 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Вікторівна Патрашку Одеса відгуки


Добрий вечір! Потрібна допомога кваліфікованого невролога для дорослого, радять Патрашку Катерину, що можете сказати про цього невролога? Рекомендуєте її?
 
Серафимка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був жахливий досвід з неврологом Макаренко Оленою Геннадіївною! Вона не тільки проявила некомпетентність, а й повністю ігнорувала мої симптоми. Не рекомендую нікому звертатися до неї!
 
Капітоліна Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Класний фахівець - Патрашку Катерина Вікторівна, приємна в спілкуванні. Доступно все пояснює! Дуже задоволена. Швидко знайшла проблему і все зрозуміло пояснила. Я вже відчула себе краще, але лікування ще не закінчено.
 
Патрісія Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідав невролога Лаврову Тетяну Вікторівну і залишився вражений її непрофесіоналізмом. Вона недостатньо уважно вивчила мою проблему і дала неправильні рекомендації. Дуже розчарований!
 
lion222 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалося, що лікування було в комплексі. Завдяки ретельній діагностиці, я багато чого дізналася про стан свого здоров'я - грижі, протрузія в хребті, мігрень. Патрашку Катерина Вікторівна жодну проблему не залишає поза увагою і підбирає індивідуальне правильне лікування, яке призводить до хорошого швидкого результату.
 
Kiskis Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
До цього фахівця прийшла за рекомендацією близьких родичів, які раніше також успішно проходили у неї лікування. Патрашку Катерина Вікторівна - професіонал своєї справи, якому можна довіритися без сумніву, уважна, доброзичлива, тактовна. Вона максимально відповідально підійшла до аналізу стану здоров'я, все докладно роз'яснила, призначила терапію і дала рекомендації. Завдяки грамотно підібраному лікуванню, в короткий термін всі проблеми, з якими я звернулася, були усунені.
 
Stella73 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, Патрашку Катерина Вікторівна - чудовий фахівець. Прийшла до неї з гострим болем у попереку і важкістю в плечах. Для лікування вибрали медикаментозну і мануальну терапію. Буквально з перших днів лікування настало полегшення. А вже через 10 днів була як новенька, але продовжила лікування, щоб закріпити досягнутий ефект. Усім рекомендую цього фахівця.
 
galla44 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Дуже грамотний невролог, вдумливі та зважені рекомендації. Лікуванням задоволений. Результат позитивний.
 
Znat25 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий, доброзичливий лікар - Патрашку Катерина Вікторівна Прописала мені лікування, після якого біль у попереку просто зник, можу спокійно лежати, нахилятися. Ходила на лікування із задоволенням. Усім раджу!
 
Бека Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кількох місяців пекельного болю в шиї, Патрашку Катерина Вікторівна надала мені величезну допомогу, після пройдених процедур біль, як зняло рукою.
 
Каміла145 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Крім того, що вона дуже грамотний фахівець у своїй галузі, вона ще й уважна і доброзичлива жінка, а це теж дорого коштує. Прийомом залишилася задоволена.
 
петра Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивлюся, багато хто лікувався у Патрашку Катерини Вікторівни, залиште її координати.
 
lion222 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Катерина Вікторівна Патрашку Одеса відгуки (Катерина Вікторівна Патрашку Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: