Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Київський район (Уролог Одеса Київський район)
Уролог Одеса Київський район
Святослава Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса Київський район

Потрібен саме грамотний і досвідчений уролог. Цистит із липня. Уже чотирьох обійшла ніхто толком ні обстежити не може, ні вилікувати, ні грамотно пояснити, що зі мною.
 
Shwez Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар на світі - це Колосов Олександр Миколайович. Справжній чарівник. Усім раджу, обстежуюся в нього давно, однозначно допоможе, а найголовніше призначить правильне лікування. Ходив до багатьох лікарів - поставити правильно діагноз зміг тільки він.
 
Кирюха Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталися торік до Колосова Олександра з метою підтримки чоловічого здоров'я. Отримали якісну допомогу, залишилися задоволені результатом, і вам рекомендую цього лікаря.
 
Лукілліан Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Олександр Миколайович якось так спілкується, що йому відразу починаєш довіряти. Я лікував простатит. Тьху-тьху-тьху все вилікували. На останок отримав рекомендації від лікаря і докладні відповіді на мої сторонні питання, що не стосуються лікування. Я на 100% рекомендую лікаря.
 
Людвіг Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Про Олександра Колосова можу сказати тільки одне - швидко, чітко, по справі, професійно. Лікування повністю допомогло в обумовлені терміни.
 
Leopard Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович лікар з великої літери, поки що тільки позитивні показники після лікування, буду і далі спостерігатися у цього лікаря.
 
Tapclat Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся в Олександра Миколайовича протягом 4-х років. Крім постановки правильного діагнозу і грамотного лікування лікар постійно вдосконалюється, перебуває в авангарді всіх процесів в урології, вводить у практику нові методи лікування і препарати.
 
Аристарх Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Враження виключно позитивні. Дуже радий, що знайшов такого чудового лікаря. На жаль, у наш час таких лікарів, як Олександр Миколайович, дуже мало.
 
ssofiaa Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете надати контактну інформацію про Колосова Олександра Миколайовича?
 
Tapclat Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович приймає в 10-й лікарні на Малиновського. Контактний номер -0967424737.
 
lubovvv Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна лікарю Колосову за лікування мого чоловіка. Лікування підібрано грамотно, і швидко пішли на поправку.
 
Людвіг Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Діагноз - хронічний простатит. Протягом 12 років періодично проходив курс лікування. Не писатиму банальностей про професійні якості лікаря. Але щиро рекомендую всім, у кого виникли проблеми з чоловічим здоров'ям, що потребують кваліфікованої допомоги.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Київський район (Уролог Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: