Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Київський район Одеса косметолог (Київський район Одеса косметолог)
Київський район Одеса косметолог
Rose9 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Київський район Одеса косметолог


Добрий вечір! Порекомендуйте кваліфікованого і перевіреного косметолога, не подобається мені шкіра мого обличчя, часто спостерігаю почервоніння і лущення.
 
Гелія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати косметолога Довгую Ольгу В'ячеславівну. Професіонал своєї справи, дуже педантична й уважна. Роблю в неї всі процедури, починаючи від чищення обличчя і закінчуючи шугарингом, до цього довго шукала фахівця, була в Мартинюк Марини, Людмили Григорян, Людмили Петренко - не влаштовувала якість роботи й ефекту після процедур.
 
TigerLily Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна допомогла мені вирішити багаторічну проблему із сухістю шкіри обличчя.  Було проведено процедури, результатом я залишилася дуже задоволена.
 
IrinaKolesnikkk Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Боротьба з моєю проблемою (акне) дуже копітка і вимагає терпіння, але тут важливий контроль грамотного фахівця.  Ольга В'ячеславівна щиро хоче допомогти і робить це професійно. Мені було рекомендовано чистку обличчя, мікроголчасту терапію і ще кілька процедур. Чесно кажучи, було страшнувато перший раз, але всі маніпуляції Ольга В'ячеславівна провела швидко і чітко.  З питань косметології тепер тільки до неї!
 
Kiskis Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Так вийшло, що моїм фахівцем виявилася саме прекрасний косметолог Ольга, яка зробила мене людиною! Відповіла на мої всі-всі запитання, розповіла, що краще зробити, стосовно саме для мого типу шкіри, мого віку, і стану шкіри. Провела необхідні процедури і зробила мою шкіру рівною, чистою і красивою.
 
Нана Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже кілька років ходжу до Ольги на косметичні процедури для підтримки чистоти обличчя (чистка, пілінг). Дуже задоволена результатом. Різниця до/після істотна. Також завжди отримую рекомендації, якими продуктами користуватися для підтримки ефекту в домашніх умовах.
 
Мілі Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга - чудовий фахівець! Руки у неї божественні! Ходжу на чистку і ні пілінги. Робить не боляче, якісно, по совісті! Я перебрала багатьох косметологів Олену Суботіну, Марину Мартинюк, Людмилу Жданкіну і тепер довіряюся тільки її рукам!
 
Лія Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна неймовірний фахівець і приголомшлива людина. Довго ходила по різних косметологах, була в Елли Васіної і Наталі Неролі, але тільки Ольга змогла зробити результат, яким я залишилася задоволена і вам рекомендую!
 
Kino54 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу чесно заявити, що своє обличчя і свою зовнішність можу довірити тільки Ользі.  Якщо хто шукає професійного майстра з краси, то звертайтеся до Ольги В'ячеславівни. Рекомендую на 100%.
 
rai1 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до косметолога Ольги?
 
Мілі Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна приймає тільки за попереднім записом. Записатися можна за телефонами: 710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44.
 
Alinka44 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила комбіновану чистку обличчя у Ольги Довгої, мені дуже сподобалося! Все дуже акуратно зроблено, результат чудовий; обличчя засяяло і стало набагато чистішим. Ще прийду на пілінг обличчя.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Київський район Одеса косметолог (Київський район Одеса косметолог)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: