Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса Київський район (Підлітковий психолог Одеса Київський район)
Підлітковий психолог Одеса Київський район
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Підлітковий психолог Одеса Київський район


Доброго ранку! Цікавить таке питання, які підліткові психологи в нашому мегаполісі грамотні? Хотілося б дізнатися вашу позицію про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але не змогла знайти правильного фахівця. Якщо, що ви знаєте про такого лікаря, який вам допоміг вирішити проблему, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б дізнатися, які медики в реальності найпрофесійніші, а то я вже віднедавна в пошуку і мої результати не втішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з попередньою городянкою, бачила, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найкращі в даній медичній класифікації, і я хочу їх рекомендувати, це - підлітковий психолог найвищої кваліфікації Фендюра Марія Олегівна та спеціаліст по дітях Гончарова Тетяна Сергіївна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Здатність Тетяни Гончарової зрозуміти і підтримати нашу дитину була воістину вражаючою. Вона створила безпечну і довірчу атмосферу, в якій наша дитина змогла відкритися і розповісти про свої проблеми. За допомогою індивідуальних сеансів і терапевтичних методів, Тетяна Сергіївна допомогла нашій дитині розвинути навички саморегуляції, поліпшити емоційне благополуччя і розвинути стратегії управління з труднощами. Ми помітили значний прогрес і позитивні зміни у нашої дитини завдяки її підтримці та керівництву. Рекомендую цього чудового дитячого психолога всім батькам, які шукають допомоги для своїх дітей.
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Т.С. - чудовий дитячий психолог, який знайшов підхід до моєї дитини. Результати приголомшливі!
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій син, не знаю вже чому, став об'єктом насмішок в однокласників. Навіть боюся уявити, чим би могли закінчитися його нервові зриви, якби не допомога Марії Олегівни.
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували Марію Олегівну Фендюру, як психолога для підлітків. Отримали чудові результати. Фахівець розібрався з випадком. Марія Олегівна - дуже вдумливий фахівець. Заняття цікаві.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоповажні форумчани, зацікавили ці лікарі, можете надати інформацію про цих лікарів?
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Надаю вам інформацію - Марія Олегівна Фендюра веде прийом у клініці "Лікаріум", контактний телефон - 0635360647.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді написали, що психолог Фендюра М.О. і Гончарова Тетяна найкращі професіонали в місті, знаю на індивідуальному досвіді. У даній кваліфікації крім них, більше нема до кого піти.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса Київський район (Підлітковий психолог Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: