Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушер гінеколог Одеса Слобідка (Акушер гінеколог Одеса Слобідка)
Акушер гінеколог Одеса Слобідка
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер гінеколог Одеса Слобідка


Доброго ранку! Цікаво знати, які акушери у нас у місті найкращі? Хочеться знати вашу позицію про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з багатьма, але мені не вдалося знайти грамотного фахівця. Якщо, що ви знаєте про такого лікаря, який вам вилікував, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво послухати, які лікарі наразі найдостойніші, а то я вже віднедавна в пошуку і мої дослідження не задовільні.
 
Liana Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу я посперечатися з попередньою городянкою, зустрічала, у нас є такі лікарі, які на 100% незрівнянні в даній професії і я можу їх порекомендувати, це - акушери Подолян Олександр Ілліч і Полюлях Оксана Анатоліївна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотна акушерка Полюлях Оксана Анатоліївна, народжувала в неї другу дитину, були важкі пологи, дуже йому вдячна. Не говорить пафосних слів і комплементів. Професіонал своєї справи!
 
Маргарита Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж народжувала у Полюлях Оксани, пологи були важкі, дуже переживала, але все пройшло благополучно, завдяки Оксані Анатоліївні, пологи пройшли чудово.
 
Valentina7 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порадити акушера Подоляна Олександра Ілліча. Для мене це - найчудовіший лікар! Чудова людина і профі акушерства. Пологи у мене були важкі і тільки завдяки високому професіоналізму цього акушера у нас є улюблений синочок.
 
Інга Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукала хорошого акушера. І ось мені посміхнулася удача! Порадили Подоляна Олександра Ілліча - це найталановитіший лікар за весь час моїх пошуків. Він єдиний у своїй сфері, зміг допомогти мені народити природним шляхом!
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні відвідувачі сайту, викликали інтерес ці фахівці, можете залишити контактну інформацію про цих лікарів?
 
Севастьяна Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, будь ласка - акушерка Полюлях працює в 5-му пологовому будинку на вул. Маршала Говорова 28, контактний телефон 0973540073.
 
Роуз Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами - Подолян Олександр Ілліч працює в пологовому будинку №7 вул. Космонавтів, 11б, контактний телефон 096039000029, тел. Космонавтів, 11б, контактний телефон 0960390029, 0667225294.
 
Аміна1986 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді написали, що Подолян і Полюлях найкваліфікованіші професіонали в місті, знаю на індивідуальному досвіді. У даній кваліфікації крім них, більше нема до кого піти.
 
Афрадита Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушер гінеколог Одеса Слобідка (Акушер гінеколог Одеса Слобідка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: