Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Тамара Валеріївна Гурська відгуки (ЛОР Тамара Валеріївна Гурська відгуки)
ЛОР Тамара Валеріївна Гурська відгуки
Alyonka Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОР Тамара Валеріївна Гурська відгуки


У доньки сильний гайморит, бронхіт. Потрібна порада хорошого ЛОР-фахівця. Подруга радить звернутися до Гурської Т.В. Висловіть вашу думку з приводу цього лікаря.
 
Aza Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Не вперше обстежувалися у ЛОР-лікаря Гурської Тамари. Видно, що вона знає свою справу, любить її і що є справжнім професіоналом. Усе спокійно і грамотно пояснює. Без метушні. Достатньо часу приділяє пацієнту на прийомі.  Ми дуже задоволені цим лікарем.
 
малвіна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар від Бога! Видалила синові аденоїди під місцевим наркозом, син операцію переніс чудово. Не перший рік до неї звертаємося і до іншого лікаря не підемо! На мій погляд, це найкращий фахівець у нашому місті!
 
Сухоруков Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - моя рятівниця. З її допомогою я позбувся довгострокових проблем із вухом. Її професіоналізм і увага до деталей заслуговують на повагу.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся з питань хронічного синуситу і гаймориту верхньощелепної пазухи. Тамара Валеріївна доброзичливо і по суті відповіла на всі мої запитання, провела огляд і роз'яснила, що робити в цій ситуації. Професіонал і людина "з великої літери"! Я обов'язково буду рекомендувати своїм знайомим!
 
Фіма Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
У серпні лікувала гайморит. На даний момент чудово почуваюся. Лікар незрівнянний! Руки золоті! До багатьох зверталася і тільки вона мені допомогла у вирішенні моєї проблеми.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячні чудовому ЛОРу Гурській Тамарі Валеріївні! Лікування тонзиліту виконала чудово. Відповідально ставиться до своєї роботи, доброзичлива людина.
 
Аркадія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар-ЛОР! Уважна, лікує і не розводить на гроші. Дуже рекомендую!
 
Есмеральда1988 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати телефон лікарки Гурської?
 
Kover59 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87. - Адміністрація клініки "Лікаріум", де приймає Тамара Валеріївна.
 
Aysel Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна чудовому лор-лікарю Гурській Т.В! Вона мені грамотно провела лікування хронічного тонзиліту. Обійшлося без усіляких ускладнень.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Тамара Валеріївна Гурська відгуки (ЛОР Тамара Валеріївна Гурська відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: