Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Гіпнотерапевти Одеси (Гіпнотерапевти Одеси)
Гіпнотерапевти Одеси
Mason Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Гіпнотерапевти Одеси
 

Вітаю! Потрібен хороший гіпнотерапевт в Одесі. Можливо, хтось із вас лікувався за допомогою гіпнотерапії? Буду вдячний, якщо порадите до кого краще звернутися?
 
Сема1975 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я здивований, наскільки ефективними виявилися сеанси гіпнотерапії з Яном Леонідовичем Козловим. Він зміг допомогти мені перепрограмувати мій мозок, позбавити негативних переконань і створити позитивні патерни мислення. Я палко рекомендую Яна Леонідовича всім, хто прагне до психологічного зростання.
 
Сергуня Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, справді Ян Леонідович - не просто гіпнотерапевт, а справжній дороговказ до самопізнання та зростання. Його сеанси привели мене до розуміння моїх прихованих потреб і цілей, і я почав рухатися до своєї найкращої версії. Якщо ви шукаєте шлях до глибокої трансформації, Ян - саме той, хто вам потрібен.
 
Петрик25 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж знайшов справжнього чарівника серед гіпнотерапевтів - і це Ян Леонідович Козлов! Його сеанси справили глибокий вплив на мою психологічну структуру, допомогли мені вирішити давні проблеми та подолати страхи. З упевненістю рекомендую Яна всім, хто шукає глибокі та позитивні зміни в житті.
 
Калістрат Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанси гіпнотерапії Яна Козлова повністю змінили моє життя, допомогли мені впоратися з давніми травмами і назавжди звільнитися від негативних емоцій.
 
Alfie Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Глибоке розуміння людської психології та інтуїтивний підхід роблять гіпнотерапевтичні сеанси Яна Леонідовича неперевершеними. Завдяки його допомозі, я знайшов внутрішній спокій і став більш усвідомленим. Дуже рекомендую Яна Козлова!
 
Riley Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - справжній маг у світі гіпнотерапії. Його вміння занурити вас у глибокий стан трансу і допомогти розв'язати давні проблеми просто вражаюче. Сеанси з ним - це подорож всередину себе, яку я рекомендую кожному, хто шукає глибокі зміни в самому собі.
 
Seren Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, Ян Леонідович працює з важкими дітьми та підлітками?
 
Петрик25 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Саме з дітьми він не працює, але консультує їхніх батьків.
 
Lewis Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович Козлов став для мене справжнім рятівником. Я зіткнулася з панічними атаками та фобіями, які повністю обмежували моє життя. З його допомогою я змогла звільнитися від цих жахливих станів і почати насолоджуватися життям знову. Вдячна йому за неймовірний вплив на мій психічний стан.
 
Noah2 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанси гіпнотерапії з Яном Леонідовичем повністю змінили мій внутрішній світ. Я тепер більш урівноважений і спокійний, завдяки чому зміг впоратися з життєвими викликами набагато ефективніше.
 
IsabellaКа14 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити координати Яна Козлова.
 
Riley Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте і звертайтеся - Ян Леонідович працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Гіпнотерапевти Одеси (Гіпнотерапевти Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: