Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Райдужний Одеса (Мануальний терапевт Райдужний Одеса)
Мануальний терапевт Райдужний Одеса
Андріана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Райдужний Одеса


Дівчата, підкажіть хтось у Райдужному відвідував мануального терапевта або порекомендуйте перевіреного мануального терапевта, до кого краще звернутися.
 
Акакій Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую звернутися до Забранського В.В., щоправда він приймає не в Райдужному, а на Богдана Хмельницького, але просто дуже хороший мануальний терапевт.
 
torri Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал, дуже допоміг, прийшла до нього за рекомендацією і дещо не пошкодувала. Болі були страшні, шию не можна було повернути. Грамотно провів лікування і за курс - жодних проблем не залишилося. Нічого зайвого не пропонує, тільки все по справі.  Усім рекомендую.
 
galla44 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна доктору Владиславу за своє одужання! Прийшла я до нього, коли справи в мене зовсім стали кепські і я ледве могла ходити. Цей фахівець виявився дуже професійним, уважним, тому спочатку відправив МРТ і все детально розповів по ньому.  Сеанси, які я проходила в Забранського, мали найпомітніший ефект, тому я не сумніваюся в тому, що він людина грамотна, професійна. Зараз я почуваюся чудово, а це заслуга прекрасного фахівця.
 
cv12 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Турбували розпираючі болі в голові, так само додався поперек, пив пігулки, ходив до лікарів Бєляєва, Волкова, Лубинець - нічого не допомагало, у підсумку вирішив звернутися до мануального терапевта Владислава по допомогу. Після курсу забув про болі в голові та попереку, але профілактику проходжу раз на рік.
 
Алісія25 Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Постійно боліли поперек і голова, сходила на прийом і пройшла курс сеансів - і ось уже як місяць забула про біль у попереку і голові. Дуже все сподобалося, чудовий лікар, усім рекомендую.
 
AnNna Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, після 7 сеансів почуваюся знову людиною! Була травма спини, защемлення нервів. Тепер усе добре.
 
LesyAa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець, високий рівень знання якого я змогла оцінити, коли була пацієнтом Владислава Забранського.
 
TigerLily Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота на теплоході фізично важка, затікала постійно шия, спина боліла. Після кількох прийомів зітхнув із полегшенням. Рекомендую!
 
Camilla1992 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як я можу записатися на консультацію до Владислава Забранського?
 
galla44 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович, але він приймає тільки з результатами МРТ.
 
Yana1984 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - професіонал! Одразу відчуваєш, що потрапила в правильні руки, до уважного й коректного лікаря, який знає свою справу.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Райдужний Одеса (Мануальний терапевт Райдужний Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: