Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Хороший підлітковий психолог Одеса відгуки (Хороший підлітковий психолог Одеса відгуки)
Хороший підлітковий психолог Одеса відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший підлітковий психолог Одеса відгуки


Доброго дня відвідувачі сайту! Викликає інтерес, які підліткові психологи в нашому місті професійні? Хочеться знати вашу думку про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але знайти не вийшло грамотного фахівця. Якщо ж ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Корисно дізнатися, які лікарі в реальності найдостойніші, а то я вже давненько в пошуку, і мої висновки сумні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вступити в полеміку з попередньою пані, зустрічала, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найпрофесійніші в даній професії, і я можу їх радити, це - психологи найвищої кваліфікації Фендюра Марія Олегівна і Гончарова Т.С.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
У Тетяни - справжній дар встановлювати зв'язок із дітьми. Її увага та турбота перетворюють кожну зустріч на щось особливе. Вона вміло використовує різноманітні методи та ігрові техніки, щоб допомогти нашій дитині висловити свої почуття та розвинути навички саморегуляції. Тетяна - справжня рідкість серед дитячих психологів і ми щасливі, що знайшли її!
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша підліткова фахівчиня Фендюра Марія, у сина був чудовий результат після її роботи. Звернулася до неї з проблемою булінгу до однокласників. Раджу проблему вирішено!
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова - справжній професіонал своєї справи! Її тепла і доброзичлива натура створює прекрасну атмосферу довіри для дітей. Ми вдячні їй за її уважність до потреб нашої дитини і за допомогу, яку вона надає їй. Результати говорять самі за себе - дитина стала більш впевненою та емоційно стійкою. Тетяна - наш герой!
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували Марію Олегівну Фендюру, як психолога для підлітків. Отримали позитивні результати. Психолог розібрався з випадком. Марія Олегівна - дуже вдумливий фахівець. Довіра дитини 100%.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоповажні одесити, заінтригували ці лікарі, можете залишити дані?
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам дані - психолог Фендюра веде прийом у клініці "Лікаріум", особистий телефон - 0635360647.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і працює тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном - 0987000260.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді сказали, що Фендюра М.О. і Гончарова Тетяна найрозумніші фахівці в місті, знаю на власному досвіді. У даній кваліфікації крім них, більше нема до кого звернутися.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Хороший підлітковий психолог Одеса відгуки (Хороший підлітковий психолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: