Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса Київський район (ЛОР Одеса Київський район)
ЛОР Одеса Київський район
Vska25 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОР Одеса Київський район


У мене після застуди з'явився дзвін у вусі. Відчуття м'яко кажучи далеко не з приємних. Може хто-небудь порадити лікаря, до якого можна звернутися по кваліфіковану допомогу.
 
Camilla1992 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена лікуванням лікаря Гурської. Ввічлива, спокійна, уважна, пояснює дохідливо про діагноз, про спосіб лікування, дає рекомендації на майбутнє. Рекомендую!
 
Olesya8 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара - прекрасний, справжній лікар! Спокійна й уважна. Професіонал. Прийняла, вислухала, призначила адекватне лікування. Буду в неї завжди лікуватися.
 
Тихон Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся з попередніми відгуками!  Гурська Тамара - делікатний і ввічливий лікар. Допомогла вилікувати аденоїди в дитини. Грамотно склала лікування, на кожному етапі все докладно пояснювала: для чого призначені ці ліки і чим можна замінити. Рекомендую!
 
поліна35 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Я так вдячна, що мені порекомендували Гурську Тамару.  Були до цього у Стоянова і Запорожченка, ставили діагнози і алергічний риніт, і аденоїд. Уже хотіли робити операцію, через алергію саджали на сувору дієту. А після візиту до цього лікаря дізналися точний діагноз, що у дитини була травма і викривлена носова перегородка. Загалом одним словом я раджу лікаря. Лікар реально від Бога!
 
tatyannaa Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже крута лікарка - Гурська Тамара! Чуйна, уважна, чуйна!  Допомогла мені з хронічним тонзилітом. Була під його наглядом 2 тижні. Залишилася дуже задоволена!
 
margarett2 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка справді дуже хороша, обійшовши кілька найкращих одеських ЛОРів - Запорожченка, Щелкунова, Манюту, тільки Гурська Тамара Валеріївна поставила правильний діагноз і допомогла. А мучилася із закладеним носом два роки, і ніяке лікування не допомагало, і тільки у неї вийшло.
 
Калерія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як мені можна записатися до Тамари Валеріївни?
 
Olesya8 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 - адміністратор клініки Licarium.
 
Дуся Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - справжній експерт, який завжди готовий допомогти. Я рекомендую її всім, хто шукає кваліфікованого ЛОРа
 
Тихон Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
З Тамарою Валеріївною мої захворювання завжди знаходять своє рішення. Вона справляється з найскладнішими випадками, що робить її незамінною.
 
Едік Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за щирі відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Одеса Київський район (ЛОР Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: