Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Детокс дієта Одеса (Детокс дієта Одеса)
Детокс дієта Одеса
Сандрa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Детокс дієта Одеса


Хочу пройти детокс-дієту, поки не можу визначитися, що вибрати. В Одесі є кілька доставок здорового харчування, які пропонують цю послугу, та й без них можна просто за рецептами з гугл соками різні очищення робити. Хто робив детокс дієту і які результати? Допоможіть у виборі.
 
Likа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, дієта неправильна - це шкода для Вашого здоров'я, я за те, щоб не було самолікування, гугл у цьому разі відпадає. Я б обрала або доставку, або звернутися в ідіалі до лікаря дієтолога, щоб було все правильно і чітко.
 
Ксюшa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
1 - Ваш організм унікальний і те, що в гуглі підійде Вашій сусідці, Вам не підійде.
2 - Колега місяць харчувалася винятково за раціоном харчування однієї з одеських доставок здорового харчування, як результат скинула кілька кг, але зараз у неї моторошна ламкість волосся, нігтів, від нормальної їжі почалися запори, та й шкіра обличчя вся порепана. Коли потрапила до лікаря, виявилося, що внаслідок цієї дієти за допомогою доставки здорового харчування в неї почався дефіцит заліза і б-12. Тепер проходить лікування у лікаря.
Не займайтеся самолікуванням, воно шкодить.
 
Альона Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Років 2 тому, наслухавшись телевізора, теж вирішила пройти детокс-дієту, тиждень на соках. Ні хто ж не пояснює, що сік - це цукор, що, як мінімум, у вигляді дієти - це удар по підшлунковій та інсуліну, також це нестача різних потрібних і важливих для нас мікроелементів. Внаслідок такого детоксу була зроблена сильна шкода для підшлункової, яку я лікувала згодом, потім лікування у хорошого дієтолога, щоб прибрати наслідки дисбалансу, а симптоми були схожі, як у випадку колеги вище. Дівчатка, дуже не рекомендую самим гратися з харчуванням, неправильна дієта - це шкода, також погоджуся зі спікером вище, наш організм унікальний, треба в усьому консультуватися з грамотними фахівцями, а то будуть серйозні наслідки.
 
Сандрa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за пояснення. Теж подумала піти до нормального дієтолога і не ризикувати своїм здоров'ям.
Підкажіть будь ласка, хто з дієтологів потім Вам допоміг. За рекламою йти не хочу.
 
Альона Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Поки знайшла її, теж цілий квест пройшла. Сімейний лікар, дієтолог-нутриціолог Кузьмінова Катерина Валеріївна, працює в клініці "Доктор Благо Плюс". Особистий контактний номер телефону: 0931536900. Тільки вона змогла взятися і прибрати всі дисбаланси по організму, плюс очистила і пролікувала кишкових, насадила міклофролу. Ефект був майже відразу у вигляді легкості по шлунку та енергії в побуті. Тож рекомендую одразу до лікаря, а не нашкодити собі й потім бігти як я.
 
Larisа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
З рік тому лікувалася у Катерини Валеріївни, сподобалося, що приймає тільки з аналізами, комплексно підходить до питань шлунково-кишкового тракту і пише дієту прямо при мені, під мене, кожне призначення у неї унікальне і правильне. Це клас і рівень фахівця. Я в неї схудла до оптимальної ваги і мене більше не мучать тяжкості та здуття, навчила мене правильно і корисно харчуватися. Теж рекомендую.
 
Сандрa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію. Дуже класна лікарка, приймає тільки з аналізами, чому я дуже здивувалася. Серйозно підходить до лікування, курс лікування загалом був 2 місяці, за її методикою. Знайшли кілька проблем і хронічні, і поточні, пролікували кишківник, привели до балансу гормони. Дуже задоволена знайомством з Катериною Валеріївною.
 
Ксюшa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось і добре, що прислухалися, все має бути правильно і під наглядом лікаря. Пам'ятаєте в 90-х гербалайф від якого помирали?! Дієта і харчування має бути правильним, а то буде тільки ризик для життя і здоров'я.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Детокс дієта Одеса (Детокс дієта Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: